REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

ostatní

Červíci ve skle

Dětský pohár z ricotty, kakaa, cukru a rozdrobených čokoládových sušenek servírovaný ozdobený měkkými karamelkami vytvarovanými do tvaru červíků. Recept vhodný na dětské halloweenské párty.

Čokoládový pohár s griotkou a šlehačkou

Pohár se spoustou kvalitní čokolády, která je rozpuštěná a smíchaná se smetanou ke šlehání. Ochucený griotkou, zdobený šlehačkou.

Dezert do skleničky – čokoládový a tvarohový krém, jahodové pyré

Z mascarpone, smetany, čokolády, jahod, cukru a dalších surovin připravený skleničkový dezert tří barev servírovaný dobře vychlazený.

Halloweenský dýňový pudink

Uvařený dýňový pudink dochucený cukrem a jablky, rozlitý do sklenic ve vrstvách, proložený rozdrobenými brownies, nebo nějakými oblíbenými sušenkami. Poháry nakonec ozdobené maršmelouny a čokoládovou polevou. Měly by vypadat jako strašidýlka!

Kávová pěna se skořicí

Pěna ze žloutků, šlehačky, kávového mléka a dalších ingrediencí, zdobená šlehačkou a skořicí.

Medové affogato

Zmrzlinové poháry připravené z kopečků zmrzliny s čokoládovými vločkami, kousky křupavých sušenek nebo medových pláství, medu, zchlazených shotů espressa, čokoládové polevy a Baileys Original.

Mini jogurtové dezerty

Ve vrstvách ve sklenici vyskládaná hmota z nastrouhaných piškotů, skořice, kakaa, másla a medu, se smetanou vyšlehaného jogurtu a želé nebo polevou.

Moka pohár

Zmrzlinový pohár připravený ze studené, oslazené kávy, smetanového krému, moka likéru a šlehačky.

Oříšková čokoláda v čokoládovém pelíšku

V domácí podmínkách vyrobená chutná oříšková zmrzlina, servírovaná na čokoládových hoblinkách posypaných praženými lískovými oříšky, zdobená šlehačkou a mochyněmi. Rozpis na 6 porcí.

Pohár s kaštanovým pyré

Kaštanové pyré vyšlehané s máslem a cukrem, naplněné do pohárů spolu se šlehačkou ochucenou citronovou kůrou, poháry ozdobené vaječným koňakem a nastrouhanou čokoládou.

Zmrzlina s rebarborovou omáčkou

Kopečky zmrzlina servírované spolu s omáčkou ze zkaramelizovaných kousků rebarbory, šumivého vína, cukru, zázvoru, skořice a bazalky.

Přejít na stranu:

reklama

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy