REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Herci a herečky

Co jí? Co mají rádi? Vaří vůbec doma, nebo se stravují v restauracích? Klikněte a dozvíte se o svých hrdinech zase něco nového.

Adamovská Zlata

Herečka Adamovská Zlata umí vařit, o čemž se její manžel Radek John (nar.6.12.1954), spisovatel a publicista, přesvědčuje tak jednou za týden. Sám se také musel naučit „kuchtit”.

Alan Alda

Americký herec Alan Alda prohlásil, že ho při jeho návštěvě u nás tak okouzlila česká kuchyně, zvláště pak pečená kachna se zelím a knedlíky a k tomu naše pivo, že zatím nic lepšího ve světě dosud nejedl.

Andersonová Loni

Rodným jménem Loni Kaye Anderson se narodila 5. srpna 1945.

Andrlová Ivana

Česká herečka Ivana Anderlová se v kuchyni rozhodně nestratí…

Arkeová Joan

Herečka van Arkeová Joan, hollywoodská hvězda (nar. 16.7.1943) se udržuje v dobré kondici díky pravidelným cvičením a také stravou.

Asterová Jitka

Jitka Asterová se zahrála si ve filmech jako jsou Šakalí léta, Krvavý román, Trhala fialky dynamitem, Čas sluhů, Čas dluhů, Anděl svádí ďábla, Vratné láhve a další.

Balzerová Eliška

Herečka Balzerová Eliška má nejraději šoulet …

Bernhardtová Sarah

Herečka Bernhardtová Sarah se narodila 22. října 1844, slavná francouzská herečka, později ředitelka vlastního divadla inspirovala kuchaře, aby podle ní nazvaly několik jídel.

Bláhová Dáša

Herečka Bláhová Dáša procestovala mnoho zemí, hlavně Austrálii a Francii a odevšud si přivezla nějaký zajímavý recept.

Blanarovičová Yvetta

Herečka a zpěvačka Blanarovičová Yvetta (z Hudebního divadla v Karlíně) má recept na svoji krásnou postavu…

Bow Clara

Hrála v letech 1923 až 1925 ve více než dvaceti filmech, např. Tančící matky, Svobodná pro lásku, Past na muže atd. za manžela měla filmového kovboje Rexe Bella (Georg F. Beldam).

Brousek Otakar ml.

Herec Brousek Otakar mladší má rád pokrmy lahodící oku i žaludku.

Brzobohatý Radoslav

Populární herec Radoslav Brzobohatý byl jeden z mála mužných sportovních typů mezi českými herci, který však nezůstal jen u postav tvrdých chlapů, ale svůj mnohovrstevnatý talent uplatnil ve filmech všech žánrů.

Burian Vlasta

Slavný český Herec Burian Vlasta se narodil 9.4.1891 a zemřel 31. ledna 1962.

Caine Michal

Herec Caine Michal – tento anglický herec připravuje pro sebe a své kamarády, kteří se k němu přicházejí bavit, vydatnou fazolovou polévku …

Cameron Diaz

Herečka Hollywoodu Cameron Diaz se narodila 30. srpna 1972 v San Diegu v Kalifornii. Měří 175 cm a váží 60 kg.

Císler Jiří

Herec Císler Jiří (70/98) má doma mnoho kuchařek a některé i staré, bez kterých se neobejde. Říká, že vaření je umění a musí se zkoušet a cvičit a experimentovat a vynalézat. Normální vaření ho nebaví. Musí stále něco vynalézat.

Courtney Thorne-Smithová

Herečka Courtney Thorne-Smithová (31/99) představitelka postavy Alison z amerického seriálu Melrose Place.

Cruise Tom

Hollywodský herec Tom Cruise se prý v kuchyni neztratí, protože umí vařit.

Depardieu Gérard

Herec Depardieu Gérard (50/98)– francouzský herec dostal za vystoupení v šotu výrobce nudlí „Barilla” vedle gáže 14 miliónů šilinků také těstoviny ve váze odpovídající jeho hmotnosti, a ta není malá – 120 kilogramů …
Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.