REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

nepečené dietní, nepečené fitrecepty

Arašídové košíčky

Fit arašídové košíčky připravené z rozpuštěné čokolády a arašídového másla. Jedná se o nepečené cukroví, recept z knížky „Jíme zdravě s Fitrecepty II.“.

Celozrnné kuličky

Dietní varianta vánočního cukroví, kuliček připravených ze sušenek FIBROKI 5C, arašídového másla, namletých ořechů nebo kokosu a sladidla PECVA. Kuličky nakonec obalené v nastrouhaném kokosu.

Čokoládové košíčky s oříšky

Rychlé nepečené low carb vánoční cukroví, které lze připravit za pár minut, jen ho je pak třeba nechat důkladně ztuhnout, což chvíli trvá.

Jablečné kuličky

Zdravé nepečené vánoční cukroví z jablek, rozinek, vlašských ořechů a dalších ingrediencí, potřené medem a obalené v plátcích mandlí.

Kokosové tyčinky v čokoládě

Nepečené sladké mlsání připravené pomocí mixéru. Hmota vytvarovaná do tvaru silnějších tyčinek, ty přelité čokoládou a nechané v lednici ztuhnout.

Sójové dvoubarevné suky

Cukroví z neodtučněných sójových vloček nebo vařené sóji, pšeničních klíčků, přírodního cukru, kakaa a rumu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 196 kJ / 45 kcal.

Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.