REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Zahřejte se krémovými polévkami

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Rady a tipy profesionálůChladné období konce roku s sebou přináší i změnu našeho apetitu. Máme chuť především na teplá a hutnější jídla, která nás zahřejí a dodají nám potřebnou energii důležitou pro překonání deštivých dnů a chladných měsíců.

Inspirovat se můžete našimi recepty. Pokud si v duchu myslíte, že na přípravu krémových polévek nebudete mít dostatek času, přesvědčíme vás o opaku.


Krémové polévky mají jednu velkou a nespornou výhodu. Ptáte se jakou? Jednoznačně časovou nenáročnost. Pokud máte doma potřebné suroviny, které v danou chvíli odpovídají vašemu gastronomickému požadavku, máte vyhráno. Krémové polévky oceníte jak během náročného pracovního týdne jako variantu rychlé večeře, tak i v rámci propracovaného víkendové rodinného menu, případně jimi můžete pohostit i nečekanou návštěvu. Ve všech případech rozhodně nebude rychlá příprava na úkor kvality, ba právě naopak.

 

PR - Rady a tipy profesionálů

 

Pomocník do kuchyně

Pokud se ve vás snoubí milovník dobrého jídla a technických vymožeností, pak by ve vaší domácnosti neměl chybět pomocník v podobě Automatu na polévku Easy Soup. Nabízí několik programů na vaření a s jeho pomocí snadno a rychle doslova vykouzlíte nejen krémové polévky. Celoročního pomocníka seženete v prodejnách se spotřební elektronikou, ale i v prodejnách Kaufland v rámci věrnostního programu.

 

PR - Rady a tipy profesionálů

 

Recepty na krémové polévky najdete zde: Polévky, zavářky, vložky a zdobení do polévek > zapražené, luštěninové, mléčné a krémové

Zdroj: www.Kaufland.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklamaNapište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy