REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Tipy na valentýnskou snídani, aneb recepty připravané srdcem

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Další výběr receptů z databáze ReceptyOnLine.cz, tentokráte na snídaňové menu vhodné k servírovaní svým milým na den Svatého Valentýna. Kromě tipů na valentýnskou snídani na konci výběru najdete i jeden vyzkoušený recept na likér, který povzbuzuje fantazii a hlavně pak zvyšuje sexuální potenci … mohl by se hodit jako aperitiv! :)


1.

První tip tu máme na valentýnskou snídani. Vtipně upravené tousty vhodné pro zamilované, právě třeba na Valentýna, ale můžete je samozřejmě připravit i ve všední den, jistě vaší lásku potěší.

Valentýnská srdíčka z párků a vajíček – RECEPT ZDE!

 

2.

A máme tu další tip na snídani. Opečené tousty vykrájené formičkou ve tvaru srdce, slepené spolu tvarohem, ozdobené jahodami či jiným čerstvým ovocem.

Rychlá valentýnská dobrota – RECEPT ZDE!

 

3.

Dort Pavlova zná asi každý. Tohle je recept inspirovaný právě tímto dortem. Je to takový sladký dezert pro zamilované. Upečte svému partnerovi sněhové srdce a darujte ho nejen na Valentýna.

Sněhová Pavlova srdíčka – RECEPT ZDE!

 

4.

Opečené plátky toustového chleba obložené volským okem, jeden plátek ozdobený vykrajovátkem srdíčka. V jednoduchosti je krása. Tak jednoduše se dá vykouzlit snídaně, ale například i odpolední svačinka.

Zamilovaná snídaně – RECEPT ZDE!

 

5.

Ozdobné jednohubky vhodné například jako součást Valentýnského menu. Jde o rychlou a jednoduchou přípravu, jen nezapomeňte na čas potřebný k zatížení a vychlazení těchto minisendvičů!

Zamilované minisendviče – RECEPT ZDE!

 

6.

Opět vtipně upravené tousty vhodné pro zamilované, právě třeba na Valentýna, ale pokud je připravíte i jiný den, stejně se jistě budou líbit!

Sladká valentýnská snídaně II. – RECEPT ZDE!

 

7.

Vyzkoušejte svému milému ráno ke kávě naservírovat valentýnské muffiny upečené ze základního vanilkového těsta. Ozdobte je například smetanovým krémem a cukrářským zdobením ve tvaru srdíček.

Valentýnské muffiny – RECEPT ZDE!

 

8.

Velmi dekorativní snídaně, svačinka, nebo také studený předkrm, který můžete servírovat svému miláčkovi kdykoliv, kdy mu budete chtít říci, jak moc ho (ji) milujete. Tedy nejen o Valentýnu!

Preclík – sendvič ve tvaru srdce – RECEPT ZDE!

 

A na závěr jeden tip na likér na povzbuzení fantazie a zvýšení sexuální potence …

Věděli jste, že i koření, které běžně naleznete ve spíži, je skvělým prostředkem pro zvýšení libida? Přírodní afrodiziaka se využívala již ve starověku, kdy byla víra v magické nápoje lásky poměrně silná. Vyzkoušejte tedy tento nápoj-afrodiziakum, které povzbuzuje fantazii a hlavně pak zvyšuje sexuální potenci … opravdu funguje, prověřeno stovkami čarodějnic po celém světě! :)

Elixír touhy – RECEPT ZDE!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy