REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

snídaně malých školáků

Citronový tvaroh s pečivem nebo dětskými piškoty

Měkký tvaroh našlehaný spolu s mlékem a medem, dochucený citronovou šťávou, podávaný namazaný na housce nebo rohlíku, případně spolu s dětskými piškoty.

Dráček z rohlíku

Další variace na téma: Hurá do školy po pořádné snídani. Recept ze série hravých receptů pro malé školáky. Naservírujte svým dětem například malého dráčka, s kterým mohou bojovat a postupně ho sníst. :)

Jablečná kaše s krupicí

Teplá snídaně připravená pro malého školáka z rozvařených a prolisovaných jablek a krupice, ochucená medem nebo práškovým cukrem a rozpuštěným máslem.

Jogurt s jablky

Studená zdravá snídaně pro naše nejmenší školáky! Rychlý a jednoduchý recept třeba právě pro vašeho prvňáčka na sladkou a přitom zdravou snídani z jogurtu, medu, citronové šťávy a kousků jablíčka.

Medové máslo s chlebem a ořechy či banány

Snídaně pro malého prvňáčka! Máslo utřené s medem, namazané na plátek chleba, ten ještě posypaný nasekanými vlašskými oříšky, nebo pokladený plátky jablka či banánu.

Muchomůrky z vajíček

Tip na vtipnou, hravou snídani pro vaše malé školáky. Inspirujte se a připravte svým dětem veselou snídani.

Omeleta ve tvaru ježečka

Tip na zdravou a hravou snídani, která „dělá den“, pro vašeho školáka či školačku. Ovšem připravte ji z těch nejkvalitnějších surovin!

Ovesné vločky s jogurtem

Opět recept z kategorie “Snídaně pro malé školáky”. Jedná se o lehce s cukrem opražené vločky, smíchané s ovocnou směsí, medem a jogurtem.

Ovesný ježeček

Tip na hravou snídani, ale i svačinku, pro malé školáky. Jídlo nemusí být smutné, ba naopak, pěkně veselé a vtipně naservírované!

Rybičky se šunkou

Hravá snídaně či svačinka pro malé školáky. Připravte svým dětem veselé obrázky z jídla, mohou si hrát a přitom zdravě jíst!

Rybičky z palačinek

Palačinky 100x jinak. Tentokrát tu máme recept na palačinky vtipně poskládané a dozdobené do tvaru rybiček. Tip na snídani pro vaše malé školáky.

Zvířátka z lívanců

Další tip na hravou dětskou snídani. Připravte svým malým školákům chutné zdravé lívance a proměňte je v malá zvířátka.

Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.