REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

snídaně malých školáků

Citronový tvaroh s pečivem nebo dětskými piškoty

Měkký tvaroh našlehaný spolu s mlékem a medem, dochucený citronovou šťávou, podávaný namazaný na housce nebo rohlíku, případně spolu s dětskými piškoty.

Dráček z rohlíku

Další variace na téma: Hurá do školy po pořádné snídani. Recept ze série hravých receptů pro malé školáky. Naservírujte svým dětem například malého dráčka, s kterým mohou bojovat a postupně ho sníst. :)

Jablečná kaše s krupicí

Teplá snídaně připravená pro malého školáka z rozvařených a prolisovaných jablek a krupice, ochucená medem nebo práškovým cukrem a rozpuštěným máslem.

Jogurt s jablky

Studená zdravá snídaně pro naše nejmenší školáky! Rychlý a jednoduchý recept třeba právě pro vašeho prvňáčka na sladkou a přitom zdravou snídani z jogurtu, medu, citronové šťávy a kousků jablíčka.

Medové máslo s chlebem a ořechy či banány

Snídaně pro malého prvňáčka! Máslo utřené s medem, namazané na plátek chleba, ten ještě posypaný nasekanými vlašskými oříšky, nebo pokladený plátky jablka či banánu.

Muchomůrky z vajíček

Tip na vtipnou, hravou snídani pro vaše malé školáky. Inspirujte se a připravte svým dětem veselou snídani.

Omeleta ve tvaru ježečka

Tip na zdravou a hravou snídani, která „dělá den“, pro vašeho školáka či školačku. Ovšem připravte ji z těch nejkvalitnějších surovin!

Ovesné vločky s jogurtem

Opět recept z kategorie “Snídaně pro malé školáky”. Jedná se o lehce s cukrem opražené vločky, smíchané s ovocnou směsí, medem a jogurtem.

Ovesný ježeček

Tip na hravou snídani, ale i svačinku, pro malé školáky. Jídlo nemusí být smutné, ba naopak, pěkně veselé a vtipně naservírované!

Rybičky se šunkou

Hravá snídaně či svačinka pro malé školáky. Připravte svým dětem veselé obrázky z jídla, mohou si hrát a přitom zdravě jíst!

Rybičky z palačinek

Palačinky 100x jinak. Tentokrát tu máme recept na palačinky vtipně poskládané a dozdobené do tvaru rybiček. Tip na snídani pro vaše malé školáky.

Zvířátka z lívanců

Další tip na hravou dětskou snídani. Připravte svým malým školákům chutné zdravé lívance a proměňte je v malá zvířátka.

Přejít na stranu:

reklama

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy