REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Užijte si novou grilovací sezónu „bez E“, právě začíná!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Klatovy - drůbežTaké se nemůžete dočkat další grilovací sezóny? Není čemu si divit, správně ogrilované maso je totiž křehké, šťavnaté a dobře stravitelné. Celý proces grilování, kterému předchází i sama příprava masa, je navíc kulinářskou zábavou i kratochvílí, doplněnou příjemnou letní atmosférou. Zpříjemněte si dlouhé letní večery v přítomnosti dobré jídla. Grilovací sezóna je zpět!


Drůbeží maso je chutné, lehké, dobře kombinovatelné a i dětmi velmi oblíbené. Díky tomu patří v rodinách mezi nejčastěji grilované produkty. U tohoto masa je základ dobrá marináda, správná teplota i délka jeho pečení. Pokud nechcete ztrácet čas přípravou a dlouhým marinováním masa, lze využít výrobky Drůbežářského závodu Klatovy, druhého největšího zpracovatele drůbežího masa u nás, který svým zákazníkům nabízí maso ve speciálních marinádách bez „éček“.Pro letošní grilovací sezónu jsme opět nachystali žádané duopacky, které poskytují rozmanitější nabídku za jednu cenu i další novinky v kvalitních marinádách bez éček, jako je například Kuřecí gril mix pivní bez E,“ říká Ing. David Bednář, generální ředitel společnosti Drůbežářský závod Klatovy.

 

PR - Klatovy - drůbež

 

Milovníci pikantnějších jídel si pochutnají na Kuřecích křídlech Chilli mango bez E. Ti co preferují úpravy masa spíše na sladko, uvítají Kuřecí Gril mix Brusinka bez E, v němž se spojuje chuť masa a lesního ovoce. Pro milovníky prsních řízků, řecké kuchyně a bylinek si připravil DZ Klatovy variantu Kuřecí duo steaky Gyros a Prsní řízky Rozemary bez E s dipem sweet Piri piri. Zejména pánové ocení novinku, Kuřecí gril mix pivní bez E, směs kuřecích křídel a horních i dolních stehen v chutné pivní marinádě.

 

PR - Klatovy - drůbež

 

Grilování samozřejmě není výhradně o marinovaném mase, spousta z nás si ráda pochutná na uzeninách, jako jsou různé klobásky. Kuřecí grilovací klobásky Trio bez E od Drůbežářského závodu Klatovy spojují v jednom balení tři oblíbené příchutě, které navíc neobsahují lepek ani přidané chemické látky.

 

PR - Klatovy - drůbež

 

Poznámka redakce

Drůbežářský závod Klatovy a.

s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 850 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.

s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Vybrané produkty si dále mohou zákazníci zakoupit přímo ve dvou podnikových prodejnách v Klatovech. Drůbežářský závod Klatovy a.

s. zaměstnává přibližně 800 lidí. Více informací naleznete na: http://www.dzklatovy.cz/

Praha, 5. května 2016

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy