REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Upozornění! ReceptyOnline.cz se staly terčem hackerských útoků

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Omlouváme se všem našim čtenářům, kterým se v minulých dnech otevřela falešná soutěž místo našeho webu ReceptyOnline.cz. Momentálně na našem webu neprobíhá žádná soutěž, proto na tuto nereagujte! Jedná se o útok 3. strany, o problému víme a snažíme se ho co nejrychleji vyřešit a omlouváme se za případné vaše komplikace.


Cílené napadání webů je dnes koníček mnoha hackerů. Někteří to dělají jen tak pro zábavu, jiní za účelem výdělku. Bohužel již několik dnů probíhá cílený útok i na náš web ReceptyOnLine.cz, kdy se po zadání naší adresy na naše stránky nedostanete, stránka se vůbec nenačte, nebo jste přesměrování na stránku s falešnou soutěží. Až na základě vašich reakcí na sociálních sítích jsme na tento útok přišli a v současné době pracujeme na odstranění tohoto útoku. Na soutěž prosím nereagujte! Nemá s našimi stránkami nic společného!

Bohužel ani v budoucnosti nemůžeme zaručit, že se něco podobného nebude opakovat. Prosíme vás tímto za vaši zpětnou vazbu, v momentě, kdy narazíte na nějaký problém se zobrazováním našich stránek, napište nám prosím na náš e-mail uvedený na našem webu. Moc děkujeme!

Problém jsme vyřešili, zde je návod pro ty, co jim stále nejdou otevřít naše stránky:

I přesto, že byl problém s malware na naší straně vyřešen,
pamatují si prohlížeče jeho falešné přesměrování …
Prosíme zasažené (ti, co se nemohou dostat na naše stránky) o následující řešení na jejich zařízeních (vyberte návod, dle vašeho prohlížeče a zařízení).

Obecně se jedná o smazání
1. cookies
2. dat webových stránek
3. obrázků a souborů v mezipaměti
4. mezipaměťi obecně

Při těchto krocích se ujistěte,
že nemažete uložená hesla apod.
Jsou to snadná řešení, která Vás ovšem odhlásí
ze všech webů, tedy se napřed ujistěte,
že jste schopni se znovu přihlásit.

NÁVODY:
POČÍTAČ – CHROME
https://support.google.com/accounts/answer/32050…

MOBIL – CHROME
https://support.google.com/accounts/answer/32050…

POČÍTAČ – FIREFOX
(Zaškrknete Cookies a Mezipaměť)
https://support.mozilla.org/cs/kb/jak-vymazat-mezipamet

Na závěr zavřete všechna okna prohlížeče a znovu ho zapněte, resp. restartujte prohlížeč.

Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé potíže a věříme ve Vaši stálou přízeň.

Váš tým ReceptyOnLine.cz.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

12 nejlepších receptů z medvědího česneku

Medvědí česnek je poslední roky novým hitem českých kuchyní a to především v jarním období, kdy se objevuje hlavně v lužních lesích na bohatých půdách, kde vytváří doslova kobercové porosty. Najdeme ho od března do května, pak zasychá a jeho růst přestává. Ovšem pokud si medvědí česnek naložíte, můžete ho používat po celý rok! V tomto našem výběru najdete několik nejlepších vyzkoušených receptů na medvědí česnek, ale také recepty na pokrmy ochucené právě tímto pokladem, medvědím česnekem.

číst dále ...

Jahody, konečně!

Patříte mezi milovníky jahod a už se jich letos nemůžete dočkat? Koncem května začínají dozrávat první lokální jahody a v průběhu června jejich sezóna vrcholí. Pokud ani vy nemůžete slaďoučkému červenému ovoci odolat, dopřejte si jich, co hrdlo ráčí. Vybírejte však pečlivě.

číst dále ...

Bio MatchaTea Harmony už počtvrté produktem roku

Produkt Bio MatchaTea Harmony obhájil pozici vítěze v soutěži Heureka.cz Produkt roku 2019 v kategorii čajů. Ocenění bylo uděleno na základě vyhodnocení nejpopulárnějších výrobků v jednotlivých kategoriích dle zájmu spotřebitelů. Zohledněn byl počet vyhledávání, oblíbenost a zájem spotřebitelů. Ocenění tedy není výsledkem rozhodnutí komise, ale opravdové spokojenosti a zájmu zákazníků.

číst dále ...

Do roku 2030 bude 25 procent půdy v ekologickém zemědělství, rozhodla Evropská komise

Až čtvrtina veškeré zemědělské půdy by do roku 2030 měla být v členských státech Evropské Unie ekologicky obhospodařována. Rozhodla o tom na dnešním jednání Evropská komise. Vedle toho by se měla posílit poptávka po biopotravinách například prostřednictvím odbytu ve veřejném stravování. Oba cíle jsou součástí aktuálně projednávané strategie známé pod názvem European Green Deal. Odborníci i ekologičtí zemědělci opatření vítají.

číst dále ...

GIUNCATA s medvědím česnekem

Giuncata je měkký sýr s jemnou mléčnou chutí a s mnohostranným využitím v kuchyni. Tento čerstvý jemný sýr se vyrábí z kravského mléka, má měkkou a pružnou konzistenci a uchovává si chuť i barvu kvalitního čerstvého mléka. Má jemnou strukturu a patří k nejlépe stravitelným sýrům, díky čemuž je vhodný také pro malé děti.

číst dále ...

Lahodný listový špenát – zkuste jej trochu jinak

Než začnou letní paprsky opravdu silně hřát, objevíte na trzích i v supermarketu lahodný čerstvý listový špenát. A že nevíte, jak s ním naložit nebo vám připadá fádní? Opak je pravdou! Připravíte z něj perfektní přílohu i dokonalý salát. Inspirujte se našimi tipy.

číst dále ...

Čarujte s kedlubnou a připravte netradiční dobroty

Kedlubna, tvrdá a šťavnatá zelenina, jejíž čas přichází v květnu. Také ji milujete čerstvou a křupavou a vždy vás pak bolí břicho? Není divu, na žaludek umí být pěkně těžká. Co takhle z ní ale připravit lehčí a zajímavější pokrmy, které překvapí třeba nečekanou návštěvu? S kedlubnou se dá totiž v kuchyni přímo kouzlit! A že jste dosud nevěděli jak? My vám to ukážeme.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy