REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Upozornění! ReceptyOnline.cz se staly terčem hackerských útoků

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Omlouváme se všem našim čtenářům, kterým se v minulých dnech otevřela falešná soutěž místo našeho webu ReceptyOnline.cz. Momentálně na našem webu neprobíhá žádná soutěž, proto na tuto nereagujte! Jedná se o útok 3. strany, o problému víme a snažíme se ho co nejrychleji vyřešit a omlouváme se za případné vaše komplikace.


Cílené napadání webů je dnes koníček mnoha hackerů. Někteří to dělají jen tak pro zábavu, jiní za účelem výdělku. Bohužel již několik dnů probíhá cílený útok i na náš web ReceptyOnLine.cz, kdy se po zadání naší adresy na naše stránky nedostanete, stránka se vůbec nenačte, nebo jste přesměrování na stránku s falešnou soutěží. Až na základě vašich reakcí na sociálních sítích jsme na tento útok přišli a v současné době pracujeme na odstranění tohoto útoku. Na soutěž prosím nereagujte! Nemá s našimi stránkami nic společného!

Bohužel ani v budoucnosti nemůžeme zaručit, že se něco podobného nebude opakovat. Prosíme vás tímto za vaši zpětnou vazbu, v momentě, kdy narazíte na nějaký problém se zobrazováním našich stránek, napište nám prosím na náš e-mail uvedený na našem webu. Moc děkujeme!

Problém jsme vyřešili, zde je návod pro ty, co jim stále nejdou otevřít naše stránky:

I přesto, že byl problém s malware na naší straně vyřešen,
pamatují si prohlížeče jeho falešné přesměrování …
Prosíme zasažené (ti, co se nemohou dostat na naše stránky) o následující řešení na jejich zařízeních (vyberte návod, dle vašeho prohlížeče a zařízení).

Obecně se jedná o smazání
1. cookies
2. dat webových stránek
3. obrázků a souborů v mezipaměti
4. mezipaměťi obecně

Při těchto krocích se ujistěte,
že nemažete uložená hesla apod.
Jsou to snadná řešení, která Vás ovšem odhlásí
ze všech webů, tedy se napřed ujistěte,
že jste schopni se znovu přihlásit.

NÁVODY:
POČÍTAČ – CHROME
https://support.google.com/accounts/answer/32050…

MOBIL – CHROME
https://support.google.com/accounts/answer/32050…

POČÍTAČ – FIREFOX
(Zaškrknete Cookies a Mezipaměť)
https://support.mozilla.org/cs/kb/jak-vymazat-mezipamet

Na závěr zavřete všechna okna prohlížeče a znovu ho zapněte, resp. restartujte prohlížeč.

Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé potíže a věříme ve Vaši stálou přízeň.

Váš tým ReceptyOnLine.cz.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Cold brew třikrát jinak aneb osvěžující letní drinky, které zvládnete doma

Že ještě neznáte cold brew? Za studena extrahovaná káva chutná příjemně sladce, v lednici vám vydrží déle než týden a zvládne ji připravit opravdu každý. Navíc ji můžete přizpůsobit svým vlastním chutím – stačí přidat pár zajímavých ingrediencí a osvěžující kávový drink je na světě. Jediné, co kromě kávových zrn budete potřebovat, je kvalitní mlýnek na kávu, dostatečně velká sklenice a papírový filtr.

číst dále ...

Vaše oblíbené zeleninové pokrmy v netradičním podání

Horké letní dny přímo vybízejí k tomu, abyste ve svém jídelníčku využili maximum z toho, co nám příroda právě nabízí. V žádném jiném ročním období nemáme takový výběr čerstvé zeleniny. Přidáním masa navíc získáte plnohodnotný hlavní chod. Co takhle vyzkoušet nové a překvapivé varianty oblíbených receptů, jako je odlehčená verze Caesar salátu nebo kuskus připravený jako řecký salát?

číst dále ...

Ochutnejte nejznámější jídla z dánské kuchyně

Dánská kuchyně je pro většinu z nás spíše velkou neznámou, při pohledu na typická dánská jídla však brzy zjistíte, že by byla chyba ji nevyzkoušet. Vyniká totiž použitím čerstvých, lokálních surovin s důrazem na ingredience, které se pěstují či chovají přímo v Dánsku. Jídla inspirovaná dánskou kuchyní si můžete dopřát v rámci Dánského menu, které bude k dostání už příští týden na všech pobočkách Bageterie Boulevard.

číst dále ...

BistRAWveg: Tipy na chutné raw recepty, když člověka honí mlsná

Raw neboli syrová strava je jedním ze stylů stravování. Pokud člověka popadne chuť na sladké, je takříkajíc doma. Nepečené dorty a koláče s troškou umu a správných surovin lze zvládnout připravit v domácí kuchyni. Ve spolupráci s odborníky z BistRAWveg některé recepty a postupy odhalujeme.

číst dále ...

Rychlé a chutné svačiny pro děti i dospělé podle Drůbežářského závodu Klatovy

Září a s ním spojený začátek nového školního roku je pro každého jinak náročný. Děti se těší na nové zážitky a kamarády a rodiče organizují, jak všechno zvládnout. Jeden z důležitých úkolů pro rodiče je připravit dětem svačinu, která je nejen nasytí ale bude zároveň i velmi pestrá. Ideálním řešením je ovoce, zelenina a k tomu jednoduché ale vydatné tipy od Drůbežářského závodu Klatovy. Kombinace křupavého čerstvého pečiva, svěží zeleniny a Kuřecí prsní zauzené šunky nejvyšší jakosti krájené, která je oceněná značkou kvalitních potravin KLASA a certifikátem České cechovní normy nebo Kuřecího dětského junioru bez přidaných E, tak potěší nejen malého školáka, ale i teenagera a neodolají ani samotní rodiče.

číst dále ...

Prague mussel week odstartoval. Zapojí se Les Moules, Bruxx i Grandhotel Pupp

Týden od 21. do 27. září patří v desítkách restaurací holandským slávkám. Druhý ročník festivalu Prague mussel week nabízí zvýhodněná mušlová menu připravená skutečnými kulinářskými esy. Zapojili se například Les Moules, Bruxx či Grandhotel Pupp. Recepty na slávkové pochoutky od šéfkuchařů zapojených restaurací jsou dostupné i na webu PMW.

číst dále ...

Začíná sezóna moštů! Co o nich potřebujete vědět?

Máte rádi ovoce? Pak jste nejspíše propadli jedinečné chuti ovocných šťáv. Můžete si je kupovat u farmáře, v obchodech, nebo třeba i v restauracích, když toužíte po něčem zdravějším. Jak se vůbec vyrábějí? Může být základem i mražené ovoce? Je nějaký rozdíl mezi moštem, džusem a nektarem? Je zakalený mošt vadný? Na tyto a více otázek odpověděl Akademii kvality doc. Ing. Aleš Rajchl, Ph.D., vedoucí Ústavu konzervace potravin, VŠCHT Praha.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy