REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Už ani kapka nazmar! Zapojte se do soutěže s Kubíkem o balíčky pro malé školáky

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Pobryndané tričko, rozlité pití v batohu a ulepené ruce, to vše dokáže znepříjemnit den nejednomu školákovi, ale i jeho rodičům. Naštěstí je tomu konec s nově vylepšeným Kubíkem Play s bezkapkovým víčkem. Kubík Play prošel změnou svého balení. Nově je tento osvěžující ovocný nápoj vylepšen víčkem s membránou, díky níž víčko nekape. Navíc Kubík Play neobsahuje žádné konzervační látky ani umělá barviva. Pro výherce čeká kromě Kubíka Play i peněženka, penál a plyšový medvěd Kuba.


Pravidla soutěže:

Na naší stránce na facebooku se přidejte k nám pomocí tlačítka „TO SE MI LÍBÍ“ Stránku najdete zde: ReceptyOnLine.cz na Facebooku a odpovězte na jednoduchou otázku:

Jakou z příchutí nenaleznete v řadě ovocných nápojů Kubík Play?

A) Meloun a okurka
B) Jablko a meloun
C) Jablko a jahoda

Nápovědu hledejte na www.medakubik.cz

Odpovězte do komentáře pod soutěží na Facebooku! Stačí krátce A nebo B nebo C, případně i správný text odpovědi …. Upozorňujeme, že losování proběhne jen s účastníky, kteří sdílí naše stránky na Facebooku. Tedy klikli na „TO SE MI LÍBÍ“ stránky ReceptyOnLine.cz.

Soutěž je vyhlášena ode dneška, tedy od 19.4.2018 od zveřejnění tohoto článku do 26.4.2018 do 12:00! Odpoledne vylosujeme 4 zúčastněné, které zkontaktujeme a Kubík jim pak pošle dárečky. Kubíka Play (4 kusy), peněženku, penál a plyšového medvěda Kubu.

 

 

Soutěž je u konce! Výherce najdete zde: Výherci soutěže s Kubíkem o balíčky pro malé školáky

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy