REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

ochucené oleje

Bazalkový olej

Bylinkový olej vyrobený z listů bazalky a rostlinného oleje, vhodný do salátů či k přípravě jiných zeleninových pokrmů, kterým dodá jemné aroma.

Bylinky v oleji

Recept na zpracování ochuceného oleje.

Červený olej

V asijské kuchyni velmi používaný olej připravený z rostlinného oleje, chilli a sladké papriky. Slouží k přiostření jídel.

Oleje plné chuti na grilování

Obyčejný olej? Zkuste tentokrát něco netradičního! Díky ingrediencím, které lze do oleje přidat, získají i grilované pokrmy novou chuť. Různé aromatické oleje se hodí také k dochucení masa až po jeho ogrilování nebo je lze použít na grilovanou zeleninu.

Smrkový olej do kuchyně

Tento olej má specifické silné bylinkové aroma. Skvěle se hodí jako zálivka salátů, na výrobu majonézy a pod.

Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.