REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Pořad na obrazovce TV Prima „Karolína, domácí kuchařka“ versus pořad TV Nova „U Haliny v kuchyni“

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Která z dam se vám líbila více? Paní Karolína v pořadu “Karolína, domácí kuchařka” nebo paní Halina v pořadu “U Haliny v kuchyni”?


Tak, minulý rok jsme zaznamenali každou sobotu téměř ve stejnou dobu vysílání dvou nových pořadů o vaření. V jednom se na obrazovce TV Prima představila pro většinu Čechů neznámá, ale velmi sympatická a jak později dokázala i šikovná paní Karolína Kamberská, matka tří dětí, kritička restaurací a lifestylová novinářka. Proti ní TV Nova nasadila paní Halinu Pawlowskou, známou to herečku, spisovatelku, scenáristku, publicistku a moderátorku. A aby toho nebylo málo, na na ČT 1 byl vysílaný pořad “Kluci v akci”, který se také částečně kryl s vysíláním dalších programů o vaření.

Když pomineme fakt, že člověk milující vaření se musel každou sobotu naklonovat, aby stihl oba, případně i všechny tři pořady, nebo přepínat mezi raklamama a pak nemít nic ani z jednoho z nich, nebo si prostě některý musel nahrát, či později shlédnou na internetu, jak toto klání vlastně u nás diváků dopadlo? Která dáma se vám libila více? A co recepty, vařila lépe či měla lepší recepty paní Karolína nebo paní Halina?

Vyjádřit se můžete u nás na facebooku a dát hlas jednomu pořadu či druhému na našich stránkách v naší anketě zde: www.receptyonline.cz

Sám jsem zvědavý, kdo je u vás, našich čtenářů a milkovníků dobré kuchyně, favoritem!

Jiří Langer, šéfredaktor

Foto zdroj: stránky TV Nova a TV Prima

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy