REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Nová prodejna Chefshop

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Nová prodejnaNěkolik dlouhých měsíců jsme pro vás potají připravovali jedno velké překvapení. Abychom vám dopřáli lepší zážitek z nakupování, rozhodli jsme se vybudovat velkou prodejnu v Pražské tržnici, kde  si budete moci osahat a vyzkoušet většinu našich produktů. Uděláme vše pro to, abychom vám nabídli to nejlepší z obou světů – online i offline. Doufáme, že nás přijdete navštívit, ať už přímo v den otevření, kdy se budete moci zapojit do bohatého programu, a nebo jakýkoliv všední den během otevíracích hodin.


Nová prodejna

 

BUDE MĚ TO ZAJÍMAT?

Tato akce je nejen pro milovníky dobrého jídla a vaření, ale i pro estéty, kteří mají rádi krásné doplňky do domácnosti. Program je přizpůsobený pro všechny! Naši skvělí kuchaři vás provedou workshopy mimo jiné přípravy sushi, domácích těstovin a  vyzkoušíte si i foodstyling. Nudit se nebudou ani vaše děti, které zabaví bohatý program. Zajisté nemůže chybět ochutnávka exotických potravin, delikates a nápojů. Navíc si budete moci osahat většinu výrobků a premiéru bude mít naše exkluzivní japonská keramika Made in Japan. A to je opravdu jedinečný zážitek, neboť až do teď nebyla nikde v Evropě ještě nikým vystavena!

 

A JAKÝ JE PROGRAM?

11:00 Začátek

Uvítáme první návštěvníky a zahájíme ochutnávky vybraných delikates z Chefshopu

12:00 Kuchařská show s Janou Vašákovou, šéfredaktorkou časopisu F.

O.

O.

D.

Těšit se můžete na skvělé krevety s koridandrem, pokrm s vůní středozemního moře

14:00 PUNK na talíři

Triky foodstylingu a trochu tohu PUNKU na talíři pro vás chystá mladý zapálený šéfkuchař Honza Matějka. Své zkušenosti sbíral v předních českých restauracích, ale i v USA.

16:00 Workshop sushi

Přijďte se přesvědčit, že sushi dokáže přirpavit a profesionálně naservírovat opravdu každý! Šéfkuchař Honza Hajný získal nejedno ocenění na gastronomických soutěžích v rámci kuchařské artistiky a kdo jiný než on by vás měl zasvětit do tajů food stylingu.

17:15 – 18:00 Soutěž

Vyhlášení soutěže o hodnotné ceny

 

Program pro děti

Pro vaše děti máme připravený celodenní program přípravy oblíbených cupcaků, které si sami ozdobí dle své dětské fantazie. Těšit se můžou na přípravu těsta a krému, potahování potahovací hmotou, zdobení krémem, vykrajování i barvení.…

A abyste s námi mohli tento den pořádně oslavit, máme pro vás připravenou slevu 20% na vše!
Pouze v tento den a pouze v naší nové prodejně!


KDE TO JE?

Naše krásná novotou vonící prodejna se nachází v Pražské holešovické tržnici v Hale číslo 36. Ta je situována na levé straně při vstupu hlavním vchodem. A pro jistotu tady ještě přikládáme mapku.

 

Nová prodejna

 

A JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Přímo před tržnicí staví tramvaje 1, 12, 14 a 25. Nejjednodušší je dojet metrem na zastávku Vltavská na lince C a pak nastoupit na jakoukoliv tramvaj směrující tím správným směrem. Z Vltavské je to totiž jen jedna zastávka. Pokud chcete přijet autem, nejlepší je odbočit do Argentinské ulice a použít vjezd z ulice Jateční. V tržnici lze parkovat 1 hodinu zdarma, každá další započatá hodina parkování stojí jen 40 korun.

Aktuální informace najdete v naší Facebookové události. Již brzy se tu například objeví fotografie dokumentující pokračující práce na prodejně.


TAKŽE NEVÁHEJTE A ZAPIŠTE SI DO KALENDÁŘE DATUM 12.11.! OSLAVTE S NÁMI TUTO JEDINEČNOU UDÁLOST A PROŽIJTE PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ ODPOLEDNE S MOŽNOSTÍ ODNÉST SI DOMŮ HODNOTNÉ VÝHRY Z PŘIPRAVOVANÉ SOUTĚŽE!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklamaNapište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy