REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Nová prodejna Chefshop

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Nová prodejnaNěkolik dlouhých měsíců jsme pro vás potají připravovali jedno velké překvapení. Abychom vám dopřáli lepší zážitek z nakupování, rozhodli jsme se vybudovat velkou prodejnu v Pražské tržnici, kde  si budete moci osahat a vyzkoušet většinu našich produktů. Uděláme vše pro to, abychom vám nabídli to nejlepší z obou světů – online i offline. Doufáme, že nás přijdete navštívit, ať už přímo v den otevření, kdy se budete moci zapojit do bohatého programu, a nebo jakýkoliv všední den během otevíracích hodin.


Nová prodejna

 

BUDE MĚ TO ZAJÍMAT?

Tato akce je nejen pro milovníky dobrého jídla a vaření, ale i pro estéty, kteří mají rádi krásné doplňky do domácnosti. Program je přizpůsobený pro všechny! Naši skvělí kuchaři vás provedou workshopy mimo jiné přípravy sushi, domácích těstovin a  vyzkoušíte si i foodstyling. Nudit se nebudou ani vaše děti, které zabaví bohatý program. Zajisté nemůže chybět ochutnávka exotických potravin, delikates a nápojů. Navíc si budete moci osahat většinu výrobků a premiéru bude mít naše exkluzivní japonská keramika Made in Japan. A to je opravdu jedinečný zážitek, neboť až do teď nebyla nikde v Evropě ještě nikým vystavena!

 

A JAKÝ JE PROGRAM?

11:00 Začátek

Uvítáme první návštěvníky a zahájíme ochutnávky vybraných delikates z Chefshopu

12:00 Kuchařská show s Janou Vašákovou, šéfredaktorkou časopisu F.

O.

O.

D.

Těšit se můžete na skvělé krevety s koridandrem, pokrm s vůní středozemního moře

14:00 PUNK na talíři

Triky foodstylingu a trochu tohu PUNKU na talíři pro vás chystá mladý zapálený šéfkuchař Honza Matějka. Své zkušenosti sbíral v předních českých restauracích, ale i v USA.

16:00 Workshop sushi

Přijďte se přesvědčit, že sushi dokáže přirpavit a profesionálně naservírovat opravdu každý! Šéfkuchař Honza Hajný získal nejedno ocenění na gastronomických soutěžích v rámci kuchařské artistiky a kdo jiný než on by vás měl zasvětit do tajů food stylingu.

17:15 – 18:00 Soutěž

Vyhlášení soutěže o hodnotné ceny

 

Program pro děti

Pro vaše děti máme připravený celodenní program přípravy oblíbených cupcaků, které si sami ozdobí dle své dětské fantazie. Těšit se můžou na přípravu těsta a krému, potahování potahovací hmotou, zdobení krémem, vykrajování i barvení.…

A abyste s námi mohli tento den pořádně oslavit, máme pro vás připravenou slevu 20% na vše!
Pouze v tento den a pouze v naší nové prodejně!


KDE TO JE?

Naše krásná novotou vonící prodejna se nachází v Pražské holešovické tržnici v Hale číslo 36. Ta je situována na levé straně při vstupu hlavním vchodem. A pro jistotu tady ještě přikládáme mapku.

 

Nová prodejna

 

A JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Přímo před tržnicí staví tramvaje 1, 12, 14 a 25. Nejjednodušší je dojet metrem na zastávku Vltavská na lince C a pak nastoupit na jakoukoliv tramvaj směrující tím správným směrem. Z Vltavské je to totiž jen jedna zastávka. Pokud chcete přijet autem, nejlepší je odbočit do Argentinské ulice a použít vjezd z ulice Jateční. V tržnici lze parkovat 1 hodinu zdarma, každá další započatá hodina parkování stojí jen 40 korun.

Aktuální informace najdete v naší Facebookové události. Již brzy se tu například objeví fotografie dokumentující pokračující práce na prodejně.


TAKŽE NEVÁHEJTE A ZAPIŠTE SI DO KALENDÁŘE DATUM 12.11.! OSLAVTE S NÁMI TUTO JEDINEČNOU UDÁLOST A PROŽIJTE PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ ODPOLEDNE S MOŽNOSTÍ ODNÉST SI DOMŮ HODNOTNÉ VÝHRY Z PŘIPRAVOVANÉ SOUTĚŽE!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Cukrářské trendy 2020 podle Josefa Maršálka

Naše země zažije tento rok doslova a do písmene šok, co se cukrářské tvorby týče. Celý národ sleduje od 4. ledna soutěž Peče celá země. Prostřednictvím TV obrazovek, v hlavním vysílacím čase na ČT1 ji bude patřit deset víkendových sobot. Jedná se o osvědčený formát ze spojeného království, v originále The Great British Bakeoff. Dnes hraný ve 33 zemích celého světa. Všude tam, kde se objevil, způsobil převrat na poli domácího pečení a cukraření. Televize je skvělé médium a nás ve sladké tvorbě čeká to, co se za posledních 10 let stalo v gastronomii. Zákazník bude plošně edukován. Renesance.

číst dále ...

Cheesecake tak, jak ho neznáte

Věděli jste, že cheesecake nepochází z New Yorku, tak jak si většina jeho milovníků myslí? Jeho pravé kořeny najdete až ve starověkém Řecku. Teprve odsud absolvoval cestu kolem světa, a to doslova. Pojďme se na jeho putování podívat a nahlédnout pod pokličku různým způsobům jeho přípravy.

číst dále ...

Roter Hahn: 3 způsoby jak si letos užít svátek zamilovaných, Valentýna

Večeře při svíčkách už pro vás ztrácí kouzlo a tak přemýšlíte, jak si nejzamilovanější den v roce udělat zase jedinečný? Naplánujte si na svatého Valentýna neobyčejné dobrodružství a uneste svou milovanou polovičku do hor. Tři způsoby pobytů, které mají jedno společné – Jižní Tyrolsko, jen pokaždé jinak. Nádherná krajina přímo vybízí k společnému rozjímání a odpočívání daleko od ostatních lidí, městského ruchu a povinností. Načerpejte energii a užívejte si relax v útulných a luxusních apartmánech nebo vyrazte do dechberoucí přírody kolem.

číst dále ...

Co za vás zvládnou zelené superpotraviny

Chlorella, matcha, moringa, kelp, spirulina… Cizí slova, kterým se snadno naučíte. Zelená barva je barvou živých rostlin, vegetace, růstu a života jako takového. Barva lesů, trávy a mechu nás oslňuje svojí pozitivní energií. A zrovna tak, jako je pro člověka prospěšné vyrážet ven do přírody, prospívá mu i konzumace potravin, které tuto krásu přírody utváří. Miliony rostlinných druhů se skládají z různých látek a všechny mají svůj účel. Řada druhů vypadá i dnes na pohled stejně jako před dvěma sty lety, ovšem jejich přínos pro výživu člověka už tak zajímavý není. Na řadě míst ztratila půda své minerály a dostala jiné člověkem vytvořené chemické látky, které urychlovaly po desetiletí růst především obilných monokultur.

číst dále ...

Tipy na žhavé valentýnské recepty! Nezapomeňte, že láska prochází žaludkem…

„Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu,“ pravil irský dramatik George Bernard Shaw. Inu, poněkud cynické prohlášení, ale jen těžko lze popřít, že láska a jídlo spolu úzce souvisí. Proto také ke slavení svátku svatého Valentýna neodmyslitelně patří dobrá večeře! A správným výběrem jednotlivých chodů můžete proměnit společný večer v nezapomenutelné chvíle…

číst dále ...

Nutramino protein bar – Proteinová pochoutka, která hrdě konkuruje nezdravým čokoládovým tyčinkám

Honí vás mlsná, ale nechcete zase tak úplně porušit zásady zdravého životního stylu a stravování? Tak co takhle proteinová tyčinka s vysokým obsahem bílkovin? Vyzkoušejte novinku na Košík.cz Nutramino protein bar. Pochoutka, která na první pohled připomíná nezdravé čokoládové tyčinky, ale díky svému složení se řadí k jedničkám mezi proteinovými tyčinkami. Obsahuje 20 g bílkovin ze syrovátkového i sójového izolátu a mléka, doplněných o hebký karamel, jemně strouhaný kokos nebo pořádné kousky arašídů obalených v tenké polevě z mléčné čokolády… Nezní to jako něco, co má potenciál stát se vaším oblíbeným snackem během dne či po tréninku?

číst dále ...

Neházejte luštěniny do jednoho pytle a neochuzujte se o skvělý zdroj zdraví

Luštěniny nejsou jen zelená čočka a hrách. Tato rodina je bohatá a nabízí spoustu různých chutí. Součástí jídelníčku by měla být nejen díky své variabilitě užití a chutí, ale také pro blahý vliv na naše zdraví. Moderní gastronomie luštěniny využívá často a díky tomu stále roste její popularita, a to nejen mezi vegetariány a vegany. Seznamte se s dalšími druhy luštěnin a pozvedněte jejich konzumaci v České republice, která je celosvětově podprůměrná. Nevyhýbejte se luštěninám, nevíte, o co přicházíte.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy