REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Dublin na srdci i na jazyku. Jameson whisky oslaví Sv. Patrika s novou láhví

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Whiskey JamesonMilovníci pravé irské whiskey Jameson si už zvykli, že etiketa láhve s oblíbeným obsahem před 17. březnem obzvláště zkrásní. Na počest zeleného svátku všech Irů – dne sv. Patrika Jameson tradičně povolává věhlasné designéry a umělce, aby „oblékli“ láhev Jameson whiskey do slavnostního. Ani letos tomu není jinak. Limitovaná etiketa láhve Jameson pro rok 2015 dává jasný důraz na rodiště nejprodávanější irské whiskey. Design láhve představuje duši moderního Dublinu, které je srdcem Irska a milovaným městem Irů. Nová etiketa zábavným způsobem mapuje typické dublinské symboly, včetně čtvrtí, budov nebo známých míst.


PR - Whiskey JamesonAutorem nové limitované edice je úspěšný designér Steve Simpson. Ilustrátor, který v posledních letech získal desítky cen a spolupracuje s významnými značkami, do svých kreseb vkládá svěží myšlení a výrazný smysl pro humor. Jak sám říká, bez něj by se na východním pobřeží Irska dalo stěží žít. Jeho rukopisem jsou barevné, propracované, zábavné kresby, které si teď můžete dobře prohlédnout na láhvi Jameson.

Stejně jako jeho předchůdci spolupracující se značkou Jameson – Paul Daly, Dermot Flynn nebo David A. Smith – splňuje i Steve Simpson podmínku být dublinským patriotem, protože hlavní město Irska je už více než 20 let jeho domovem. Zřejmě právě proto se mu podařilo tak originálně a s důvtipem zachytit jedinečnou hřejivou atmosféru tohoto města na novou etiketu láhve Jameson. Je to skvělý způsob, jak mohou Irové přizvat k oslavám sv. Patrika celý svět. Prostřednictvím svého národního pokladu – Jameson whiskey, jejíž láhev nese hrdě na hrudi pulsující ikonu své země.

Tajemství stoupající oblíbenosti Jameson whiskey vysvětluje marketingový ředitel značky Daniel Lundberg takto:

Je to její typicky irský charakter. Právě proto jsme chtěli speciální etiketou věnovanou Dublinu uctít město, které před více než 230 lety inspirovalo Johna Jamesona ke stvoření jeho kultovní whiskey.“

Nechte se i vy pozvat a připijte si na den sv. Patrika jemnou Jameson whiskey! Nejprodávanější, třikrát destilovaná Irská whiskey v jedinečném obalu, který je k dostání pouze v omezeném množství – to je něco, co nemůže chybět ve sbírce žádného milovníka tohoto destilátu. Stejně tak se může stát skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí třeba potěšit své blízké. Tak ať žije sv. Patrik!

Sledujte www.jameson.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy