REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Bojujte proti nemocem a únavě s pomocí sušeného ovoce

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Rady a tipy profesionálůBohatý zdroj vitamínů, výživných látek a minerálů a výrazná, přitom přirozeně sladká chuť. Sušené ovoce je právě z těchto důvodů ideálním spojencem v období nemocí. Sušení ovoce je nejstarší a zároveň nejšetrnější způsob, jak uchovat ovoce plné vitamínů. Pokud se do něj pustíte bez kvalitního pomocníka, může být ale i časově a finančně náročné. Nová revoluční sušička Yden s infračerveným zářením, čidlem vlhkosti a režimem rovnoměrného sušení udělá veškerou práci za vás. Navíc kvalitně, bez pracného krájení a dlouhého čekání.


Sušení ovoce je ideální způsob jak v ovoci zakonzervovat tolik potřebné vitamíny a minerály. Sušička využívající infračervené záření zachovává v ovoci maximum důležitých vitamínů včetně vitamínu D, kterého má lidské tělo vlivem slabšího slunečního záření v zimě nedostatek. Díky prvotřídní infrasušičce Yden získáte zásoby vitamínů na celou zimu, a to s minimální námahou a za zlomek času.

 

PR - Rady a tipy profesionálů

 

Infračervené záření totiž prostupuje celým ovocem a sušení je tak rychlejší. Infrasušička Yden dokáže usušit celé švestky i větší kusy jablek. Sama si reguluje intenzitu sušení, proto je s ní sušení efektivnější. Jako jediná disponuje čidlem vlhkosti, kterým v průběhu procesu sušení monitoruje zbytkovou vlhkost potravin a přizpůsobuje nastavení času a teploty tak, aby byl výsledek sušení optimální. Šetří tak nejen čas, ale i peněženku.

„Je pro nás důležité, aby naši spotřebitelé žili zdravě a pečovali o své zdraví, nikoliv však na úkor svého času a financí. Infrasušička Yden propojuje zdravý životní styl s efektivitou a je tak ideálním pomocníkem při sušení v moderní domácnosti,“ popisuje Petr Vyoral, zakladatel portálu pro zdraví atranet.cz, který je výhradním distributorem novinky na českém trhu.

S infrasušičkou Yden vyzrajete na zimu a nachlazení. Stačí jen sáhnout po sklenici usušených jablek, švestek nebo hrušek a každý den si dopřát potřebné vitamíny. Vysoká koncentrace vitamínů posílí imunitní systém a organismus tak bude svěží a odolný proti nemocem.

 

Poznámka redakce:

O webovém portálu pro zdraví Atranet.cz

  • Internetový portál pro zdraví a pohodu atranet.cz je již více než 12 let dovozcem vysoce kvalitních značek spotřebičů pro zdravou kuchyni a životní styl.

  • Je specialistou zejména na vysoce kvalitní odšťavňovače, mixéry a velmi efektivní sušičky potravin.

  • Je výhradním importérem prestižních výrobců jako jsou Kuvings, Vitamix, Yden, Sedona, Tribest, Lurch a další.

  • Více o produktech a cenách webového portálu na www.atranet.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy