REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Vaření v páře – samozřejmost, ale pečení s párou? S Fagorem bez problému.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fagor - pečení v pářePraha, 30. září 2013 – Jste milovníci zdravého vaření? Sledujete výživové či nutriční vlastnosti pokrmů, které připravujete? Pokud ano, vaření v páře pro vás nebude neznámé. Ale co říkáte pečení s párou? Zní to nezvykle, ale je to skutečnost, alespoň u Fagoru.


Pečicí trouby Fagor jsou totiž navrženy tak, aby díky systému Avanssis pekly jídlo šetrnějším způsobem, a tím pádem dokáží upéct chutnější pokrmy a v neposlední řadě i sama trouba zůstane díky použití páry čistější. Tato unikátní technologie automaticky řídí vlhkost uvnitř trouby a zajišťuje, že příprava jídel je zdravá, udržuje v potravinách vysoký obsah vitamínů a nízké množství tuků. Pečicí trouby Fagor s připařováním zaručují zachování nutričních hodnot potravin, jejich chuť, barvu a přirozený vzhled. Díky zachování těchto vlastností jsou výsledné pokrmy lahodné jak oku, tak jazyku, ale především prospívají vašemu tělu.

Fagor - pečení v toubě

Pyrolytická trouba Fagor s parní funkcí 6H-876 ATCX

má 15 programů, z toho 3 programy kombinované s párou, obsluhu usnadňuje přehledný elektronický displej s dotykovým ovládáním. Trouba nabízí Cooking Book (kuchařku) s 23 recepty pro kombinované vaření v páře a 26 recepty pro běžné pečení. Pokud budete péct např. cukroví, můžete využít speciální plech Lissium a troubu si díky systému Booster rychle předehřát.

Práci s připravovaným pokrmem usnadní automatický samovýsuv Impuls, díky kterému můžete vařit pohodlněji, snadněji a bezpečněji, protože se nemusíte dotýkat pečicího plechu, který automaticky vyjede sám po otevření trouby.

Fagor - pečení v pářeDvířka mají 4 skla z nichž dvě jsou termoreflexní a pro snadnou údržbu je lze bez nářadí vymontovat. Kovová část dvířek i ovládacího panelu má ochranu proti otisku prstů, takže ani vaše dítě se nepopálí a nezanechá na ní otisky svých prstů. Díky systému pyrolýzy se s jejím čištěním vůbec nenadřete, troubu není nutné čistit klasickým způsobem, ale trouba se vlastně vyčistí sama.

Spotřebič je v energetické třídě A -20 %. Pyrolytická trouba Fagor s parní funkcí zakoupíte za 24.990,- Kč i s 50 měsíční zárukou.

Speciální nabídku trub Fagor je možné najít na www.fagor.com

 

Fagor - pečení v páře

 

Poznámka redakce:

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy