REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Severský duch Absolut vodky vstupuje do pražského klubu N11

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Kdo někdy navštívil vyhlášený Music club N11 nedaleko Národního divadla v samém srdci Prahy, našel přesně to, co hledal – posezení v soukromí, skvělou hudbu, tanec na otevřeném parketu, ale i báječné drinky. Tato kritéria byla rozhodující i pro značku ABSOLUT, která hledala ten nejvhodnější podnik pro stylovou proměnu …


Jak říká brand manažerka značky Absolut v ČR Gabriela Římanová, výběr podniku, který bude několik let nosit barvy ABSOLUT nebyl rozhodně náhodný:

“Zvažovali jsme, který podnik bude ten nejvhodnější, a vzhledem k tomu, že majitelé podniku N11 jsou skuteční milovníci a fandové značky ABSOLUT, připadla nám tato volba velmi přirozená a samozřejmě formát podniku je pro značku ABSOLUT vhodný.“

Jako první v České republice se Music Club N11 promění v duchu značky ABSOLUT, jednoho z nejúspěšnějších výrobců destilátů na světě.

Švédskou vodku ABSOLUT není nutné dlouze představovat. Vyznačuje se především hladkou a jemnou chutí s příjemným charakterem obilného zrna a sušeného ovoce. Její úspěch spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice. Díky čtyřfázovému filtračnímu procesu po destilaci vzniká jeden z nejčistších destilátů. Jednoduchý a přitom elegantní design láhve, do které je ABSOLUT vodka plněna, pak ukazuje na starou lékařskou nádobu, ve které byl původní recept nalezen. Ta se také stala hlavním symbolem proměny prostoru Music Clubu N11.

Dominantou interiéru se nově stala modrá barva odkazující na severský původ ABSOLUT vodky – barvu čisté přírody, potoků, oblohy a ledovců, která se objevuje i na samotné švédské vlajce. Prostor působí velmi elegantním a neotřelým dojmem. Modré podsvícení kamenných zdí a logo ABSOLUT vás uvítá hned při vstupu a bude vás provázet i dalšími prostory clubu. Nejdominantnějšími novinkami jsou pak symboly lahví ABSOLUT vodky a barevná instalace na zdi. Dokonce i osvětlení je řešeno pomocí těchto typických lahví.

A co říkají na spolupráci se značkou ABSOLUT samotní majitelé Music clubu N11, Petra a Radim Sliwkovi, a jakým způsobem tuto událost oslaví?

„Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat se značkou ABSOLUT, a velmi nás těší, že právě náš podnik je první, kde se tento originální formát aplikoval. K této slavnostní příležitosti jsme navrhli dva nové speciální drinky s názvem:”

 

PR - Obsolut vodka

Absolut N11

(4 cl Absolut vodky, 6 cl grepového džusu, 2 cl grenadiny)

Připravíme si předchlazenou skleničku, do šejkru vložíme kostkový led a ingredience ( 4 cl Absolut Vodka, 6 cl grapefruitový džus, 0,25 cl grenadina). Prošejkrujeme a scedíme do předem připraveného skla.

Ozdobíme a podáváme…

 

PR - Obsolut vodka

Absolut Cocktail

(2 cl Absolut vodky, 2 cl Martini Rosso, 2 cl Amaretta, 2 cl Campari)

Do skla si připravíme kostkový led, do míchací sklenice vložíme kostkový led a ingredience (2 cl Absolut Vodka, 2 cl Martini Rosso, 2 cl Amaretto, 2 cl Campari). Promícháme barovou lžičkou a scedíme přes sítko do předem připraveného skla.

Ozdobíme a podáváme…

 

 

UŽ V ČERVENCI SE NA VÁS TĚŠÍ MUSIC CLUB N11 V ABSOLUT KABÁTU!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

3 rozdílné recepty na výbornou křehkou pizzu

Jen málokdo by odolal tak oblíbenému pokrmu, jako je právě pizza. Ta se dá připravit na mnoho chutných způsobů, mezi nimiž si svého favorita dokáže najít úplně každý. I my vám přinášíme hned tři zajímavé recepty, díky kterým si v pohodlí svého domova tuhle oblíbenou dobrotu hravě připravíte. Tak schválně – který z receptů se rozhodnete vyzkoušet?

číst dále ...

Originální a chutné recepty s ketchupy Spak Master

Načerpejte novou inspiraci pro lahodné a jednoduché recepty doplněné prémiovými ketchupy Spak Master. Chuť dozrálých italských rajčat bez přídavných látek je jako stvořená pro všechny gurmány. Díky vybrané chuti a prémiové kvalitě těchto lahodných pomocníků navíc ušetříte čas strávený v kuchyni.

číst dále ...

Znáte české superpotraviny, které jsou plné vápníku?

Při slově vápník se ve spojitosti s lidským tělem téměř každému vybaví kosti nebo zuby. Tato asociace je správná, jelikož se právě zde nachází až 99 % veškerého vápníku. Plní ovšem mnohem více funkcí. Pomáhá k správné srážlivosti krve, podporuje činnost svalů a také se podílí na nervových přenosech. Při nedostatku tohoto důležitého minerálu si tělo bere zásoby z již zmiňovaných kostí a zubů. To může způsobovat kazy, záněty v dutině ústní či řídnutí kostí. Tuto nepostradatelnou složku byste měli pravidelně doplňovat například mlékem, mákem nebo brokolicí. Zde je pár příjemných tipů, jak na to!

číst dále ...

Zdraví, krása, paměť… Co všechno můžete ovlivnit díky správnému jídlu?

Složení jídelníčku výrazně ovlivňuje nejen naši figuru a zdraví, ale i psychický stav, odolnost vůči stresu, paměť či spánek. Podívejte se, jak můžete být díky správnému jídlu fit a cítit se skvěle!

číst dále ...

Koronavirus změnil vnímání obalů potravin. S redukcí plastů by se však přestávat nemělo, míní výrobci

V období nouzového stavu vzrostla u balení potravin četnost užívání plastů. Podle odborníků si díky koronaviru tuzemští spotřebitelé zároveň uvědomili primární funkci obalu u potravin. Výrobci, kteří se dlouhodobě snaží o redukci plastů, nicméně uvádí, že tyto snahy by neměly být upozaďovány ani v období mimořádných krizí.

číst dále ...

Nažhavte svůj gril!

Léto patří grilování! Co všechno si kromě masa nachystat, abyste si s rodinou či přáteli užili skvělý den plný lahodných chutí a vůní?

číst dále ...

3 trendy a rychlé recepty na letní party

Čekáte partu přátel nebo chystáte rodinnou oslavu? Je jasné, že chcete všechny co nejlépe pohostit a nakrmit, ale zároveň musíte kromě jídla připravit i spoustu dalších věcí. Následující recepty na rychlá a trendy jídla vám ušetří čas a zajistí perfektní výsledek.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy