REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Rybářský rozcestník.cz – novinka v českých internetových vodách

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Přehledný, moderní web pro zapálené rybáře a rybářsky plný fotografií i kvalitních článků o rybách a rybářích. Kromě jiného na tomto portálu najdete atlasy ryb, živočichů a vodních rostlin, encyklopedii rybářských uzlů a mnoho dalšího. Samozřejmě také tisíce skvělých, vyzkoušených receptů jídle a nápojů. Nepřéhlednutelná je také naše rybářská kuchařka, která by mohla padnout do oka i vám, nerybářům!


Tato rybí kuchařka obsahuje více jak 1000 receptů na úpravu a zpracování jak sladkovodních, tak i mořských ryb. Najdete zde recepty na polévky, recepty studené kuchyně a samozřejmě nejvíce receptů na teplé pokrmy.

 

 

Ovšem nezůstali jsme jen u receptů na jídlo, ale také v naší rybářské kuchařce najdete recepty na teplé a studené nápoje vhodné právě pro rybáře. Taková káva uvařená na ohni v alobalu chutná stejně skvěle jako ta, co si vaříte doma, jen si ji uvařit u vody je asi pro mnohé z nás větší romantika!

A aby toho nebylo málo, na našem novém webu pro rybáře najdete také kuchařskou školu vaření zaměřenou na zpracování a úpravu ryb. Dozvíte se zde jak ryby vykuchat, uskladnit a také jak je grilovat či udit tak, aby byly co nejchutnější.

Ano, dlouho jsme slibovali, že náš nový projekt spustíme. Nakonec se rybáři i rybářky dočkali! Rozjeli jsme rybářský web, který je určen jak na prohlížení v PC, tak je upravený také pro prohlížení v tabletech a mobilech.

Více jak před týdnem byla spuštěná Beta verze celého projektu, kterou postupně dolaďujeme tak, aby byla bez chyb a chovala se korektně v co nejvíce prohlížečích. Všechny články, co u nás najdete, jsou doplněny o rybářské fotografie naše, našich dopisovatelů, ale i fotografie, které máme koupené z databanky fotky-foto.cz.

Pokud je někde mezi vámi šikovný rybář, který rád fotí a dokáže o tom i poutavě napsat, dejte mu o nás vědět, rádi ho přijmeme do našeho týmu! Stačí nám napsat na náš e-mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz

 

Slovo závěrem

Držte nám palce, podporujte nás a nezapomeňte o našem novém projektu povědět svým přátelům a známým! Budeme vám za to moc vděčni a slibujeme, že budeme opět jiní než ostatní, stejně jak se o to snažíme tady, na našem webu plném receptů, který je tu pro vás již více jak 11 roků!

Náš rybářský web najdete zde: www.rybarskyrozcestnik.cz

 

Za celý tým Jiří Langer, šéfredaktor

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy