REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Příbor pro jednu ruku

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Na základě úrazu, který se mi stal, jsem se dlouhodobě potýkal se zásadním problémem při stravování. Vzhledem k trvalým následkům tohoto zranění jsem mohl při jídle používat pouze jednu ruku. A tak vznikla lžíce s vidličkou a nožem v jednom! Kdo máte stejné problémy, nebo chcete udělat radost svým známým, kteří namají obě zdravé ruce, klikněte zde. Autor: Jiří Věříš


Příbor pro jednu rukuNašim cílem je zjednodušení stravování při nuceném užití pouze jedné ruky!

Rádi bychom vám představili nápad pana Jiřího Věříše, který svůj vynález nazval “Jídelní příbor pro jednu ruku“. Již z názvu je zřejmé co je hlavní funkcí tohoto výrobku. Jde o sjednocení původní vidličky a nože v jeden nástroj. Jeho provedení umožňuje snadné a kulturní stravování v rámci etických norem pro lidi, kteří jsou nuceni, buď trvale a nebo přechodně, se stravovat pomocí jedné ruky.

Příbor je vyráběn z vysoce kvalitního a nezávadného materiálu, profesionálním výrobcem s dlouholetou tradicí z České republiky. V současné době je tento výrobek schválený jako průmyslový vzor!

Pozor: Příbor je vyráběn jak pro pravou, tak i pro levou ruku!

Jednotná cena v celé ČR je 190,- včetně DPH. Objednávky přijímáme na e-mailu: jidelni.

pribor@seznam.cz nebo telefonicky na čísle: 733 417 660

Poštovné je 68,- Kč, balné nyní 0,- Kč. Celková cena na dobírku je tedy 258,- Kč.

 

Cutlery for one hand

We would like to introduce you an idea of Mrs. Jiri Veris, who has given the name “cutlery for one hand” to his invention. It is obvious from the name, what the main function of this product is.

The design of this cutlery enables easy and sophisticated way of eating for people, who are unable to use both hands. It concerns about a unification of the original fork and knife in one article. The cutlery is made from high-quality and harmless materials by a producer, who has a longtime produce-tradition in the Czech Republic. This product is approved as an industrial model.

Attention: the cutlery is made for right hand and left hand as well!

The unit price is 190 CZK (7,60 EUR) inc. tax in the Czech Republic. You can send us your orders by e-mail george(at)receptyonline.cz. Price of postage outside of the country price list is intended fy: DHL.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy