REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Obchod se surovinami na vaření na našem webu právě spuštěn!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Všimli jste si nové položky v liště našeho webu “Obchod”? Ten jsme nově přidali právě pro ty z vás, kteří chtějí na své vaření nakupovat z pohodlí domova a to jak běžně dostupné, tak i nezvyklé, exotické suroviny.


Ve spolupráci s Chefshop.cz jsme na ReceptyOnline.cz přidali ověřený obchod s delikatesami a surovinami na vaření, které vám pomohou vaše kulinářské dovednosti ještě o kousek povýšit.

Chefshop je zaběhlý internetový i kamenný obchod, ve kterém můžete zakoupit kvalitní suroviny na vaření z Itálie, Francie a Asie. Většinu nabízeného zboží provozovatel obchodu nakupuje osobně přímo u lokálních zahraničních dodavatelů a proto vám můžeme zaručit autentičnost a rozumné ceny.

Za projektem obchodu Chefshop stojí profesionálové z jedné z největších českých škol vaření Chefparade, která funguje už od roku 2007.

Obchod se co nevidět rozroste ještě o nabídku kuchařských knih a kuchyňského příslušenství a proto vám doporučujeme odebírat novinky, aby vám nic neuteklo.

Od teď už nemusíte odkládat recepty na dobu, až seženete potřebné ingredience, protože si je hned můžete objednat z pohodlí domova, právě u nás po kliknutí na tento odkaz: ReceptyOnLine.cz/obchod

Obchod s potravinami na ReceptyOnLine.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy