REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Nové koktejly s Lemondem

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Lemond přináší zbrusu nové koktejly pro všechny nejen na jarní párty. Oblíbené roční období je v plném proudu a s ním přichází i spousta akcí, na kterých můžete svým přátelům namíchat speciální koktejly. Zkušený český barman Aleš Půta vytvořil se svým týmem z běžně dostupných surovin jednoduché, ale zároveň chuťově zdařilé koktejly.


Zajímavosti z domova„Nové koktejly jsou svěží, nápadité a plné ovocných chutí a vůní. Barmani je navrhli tak, aby byly zároveň jednoduché k přípravě. Lemond je sám o sobě chuťově velmi bohatý, další ingredience tak jen zvýrazňují jeho plnou chuť,“ řekl manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský.

Dobrou párty tvoří lidé a jejich skvělé nápady. Becherovka Lemond má skvělý nápad jménem Lemond Fashion a Lemond Spring. Už chybí jen sehnat pohodové lidi a párty může začít. Užijte si jarní slunce a jarní pohodu s novými koktejly od Becherovky Lemond.

Recepty s Becherovkou Lemond:  Lemond Fashion Lemond Spring

Něco více o Becherovce Lemond:

Becherovka Lemond byla uvedena na trh po 201 letech od vzniku Becherovky Original a je teprve druhým likérem v historii, který nese název Becherovka. Řadí se do kategorie hořko-bylinných či ovocných likérů a je 100% přírodním produktem. Charakteristická je pro ni citrusová vůně a chuť. Becherovka Lemond je jemná, lahodná, s příjemným dozníváním a 20 % alkoholu. Stejně jako Becherovka Original se i Becherovka Lemond vyrábí na jednom jediném místě, a to v Karlových Varech, a také její receptura je tajná.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy