REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Lemond namíchal vzrušující valentýnské koktejly

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Valentýn se blíží. Plánují se velkolepé párty, ale i pohodové večery ve dvou. Obě řešení valentýnské noci jsou ideální příležitostí ke spojení s koktejly od Lemondu. Ten vytáhl ze „šejkru“ další koktejlové lahůdky, které namíchal speciálně pro valentýnské řádění. Tak vznikly koktejly Lemond Flame a Lemond Cherry Cream. Jsou jednoduché na přípravu a skvěle chutnají. Praha 9. února 2011


Logo Becherovka LemondKoktejly se stále častěji míchají doma, proto je důležité, aby byl takový koktejl jednoduchý na přípravu a mohl si jej připravit i úplný začátečník. „Ovocná a svěží chuť Becherovky Lemond je pro domácí míchání koktejlů jako stvořená. Spolu se smetanou, mlékem nebo Malibu dostanete netradiční spojení chutí,“ říká o nových koktejlech Marek Grabovský, manažer značky Becherovka Lemond: „Namíchat Flame a Cherry Cream zvládne každý. Není se čeho bát. Těmito valentýnskými koktejly rozhodně ohromíte“.

Recepty najdete zde: Lemond Cherry Cream a Lemond Flame

Barmanské rady:

  • Ledovou tříšť (drť) snadno vytvoříme tak, že vložíme několik kostek ledu do čistého kusu látky a rozdrtíme led například dřevěnou paličkou na maso.
  • Led drtíme z toho důvodu, abychom dostali do koktejlu větší množství vody, které se tam bude rozpouštět
  • Třtinový cukr můžeme nahradit jiným sladidlem. Dobrou volbou je cukrový sirup nebo různé druhy jednodruhových marmelád, které už jsou ovocem ochucené.
  • Předem nachlazené skleničky, v mrazáku či lednici, zvyšují požitek s pití koktejlu.
  • Pro domácí party nebo večírek není nutné použít sklenici, která je pro daný nápoj určená.
Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy