REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Kuchařská kniha školy vaření s neobyčejnou slevou jen pro vás!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Rady a tipy profesionálůKuchařka školy vaření Chefparade je plná skvělých a hlavně jednoduchých receptů. Receptem vás provádí fotografie jednotlivých kroků, které vám usnadní vaření a zpříjemní přípravu jakéhokoliv pokrmu.


Rady a tipy profesionálů

 

Byť se vám může třeba název jídla zdát složitý, nečeká na vás rozsáhlý text, ze kterého by vám šla hlava kolem, ale za pomocí pár obrázků zvládnete každý recept s přehledem a budete překvapeni, jak může být vaření zábavné. Recepty jsou navíc rozděleny přehledně do skupin podle oblasti, ze které pocházejí. Najdete zde ty nejlepší recepty z mexické, francouzské, italské kuchyně, ale také z exotického Mexika, Vietnamu, Thajska nebo třeba z Indie.

Rady a tipy profesionálůOživte svůj jídelníček a zařaďte do něj i méně známé pokrmy jako například sushi, thajské kari, vietnamskou polévku Pho Bo nebo šafránové rizoto. Poznejte další světové kuchyně a ochutnejte nové chutě. U všech receptů máte názorně vysvětleny jednotlivé kroky a z výsledku budete nadšeni. A milovníci dezertů si také přijdou na své. Co kdybyste si namísto tradiční bublaniny upekli o víkendu francouzský jablkový Tarte Tatin?

Rady a tipy profesionálů

 

Zaujala vás naše kuchařka, vypracována ve spolupráci se špičkovými kuchaři, kteří vedou kurzy vaření ve škole vaření Chefparade, a chtěli byste si uvařit tyto úžasné recepty doma? Tak to máte teď tu nejlepší příležitost, jelikož máme jen a pouze pro vás mimořádnou nabídku – můžete nyní zakoupit kuchařskou knihu školy vaření jen za 199,- Kč. Tak neváhejte, udělejte si radost a uvařte svým blízkým něco speciálního!

 

Rady a tipy profesionálů

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy