REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Hera nám pomáhá v kuchyni už 90 let

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Pamatujete si ještě, jak babička s láskou hnětla těsto na koláč či bábovku? Přestože dnes ruční práci nahrazují roboti či šlehače, to podstatné se nezměnilo. Tak jako naše babičky a mámy, i my pečeme s láskou a s důvěrou v Heru, která letos oslavuje už 90. výročí. Tento tradiční a ověřený pomocník v kuchyni nám tak stále pomáhá vykouzlit klasické dezerty i moderní zákusky.


Hera je tradiční značka, která je již 90 let symbolem poctivého pečení. Její první kapitola se začíná psát roku 1928 v předválečném Československu. Tukový průmysl v té době úspěšně expandoval. Inovace výrobních technologií přinesly zlepšení kvality rostlinných tuků a zároveň snížení jejich ceny, což zajistilo možnost nákupu tuku širokým vrstvám obyvatel. Díky dlouhodobé věrnosti svých zákazníků tak historii značky Hera nepřerušila světová válka, období znárodňování, ani porevoluční změny spojené se zánikem mnoha tradičních výrobků. Rostlinný tuk Hera dodnes zůstává věrným pomocníkem každého, kdo peče s radostí.

 

 

Ano, Hera je ingredience, která tvoří základ každého těsta už takřka jedno století. Hodí se přitom na pečení sladkého i slaného pečiva. Zatím co v minulosti to byly především klasické buchty, velké koláče, dorty či perník, dnes nachází uplatnění i v moderní kuchyni, například při výrobě muffinů.

Těsto se díky Heře velmi dobře zpracovává, proto jde práce pěkně od ruky, a tak se pečení stává zábavou. Zárukou kvality tohoto produktu jsou přitom lety ověřené zkušenosti několik generací hospodyněk, které si pečení bez Hery ani nedokázali představit. Hera obsahuje 72% tuku a je dostupná v balení po 250 g a 500 g.

 

Hera 250g  k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 24,90 Kč

Hera Máslová příchuť 250g  k dostání za maloobchodní cenu 27,90 Kč

 

Hera Máslová příchuť

Na trhu najdete kromě klasické Hery i Heru Máslová příchuť. Ta se díky vyššímu 79% obsahu tuku skvěle hodí na pečení všech možných pochoutek. Oceníte nejen to, jak rychle a jednoduše se s ní pracuje, ale i příjemnou máslovou příchuť a jemnou vůni.

Jestli máte rádi například hutné lahodné krémy, vyzkoušejte Heru Máslovou příchuť na výrobu klasického máslového krému. V krému vynikne lahodná máslová vůně a bude krásně držet tvar, co oceníte při složitějších technikách zdobení. Samozřejmě, máslovou Heru využijete i v řade dalších receptů, krémů a náplní, dokonce v těch pudingových. Zkuste například smíchat kokosový puding společně s máslovou Herou a přidejte pár kapek bílého rumu či sušených kokosových hoblinek. Výsledek vás uchvátí!

Inspiraci najdete na www.pecenijeradost.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy