REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

150 nových druhů keramiky

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Chefshop - nádobíPrávě k nám na sklad dorazilo 150 nových druhů japonské keramiky Made in Japan, která hýří všemi barvami a netradičními tvary. Všechny kousky jsou opravdu originální a jejich nepravidelné tvary poukazují na ruční výrobu japonskými mistry hrnčíři. Nádobí je tak nádherné, že bude těžké, vybrat si jen jeden kus. A proto máme pro vás speciální nabídku se zavádějící slevou – 20 %!  Zveřejněno: 30.8.2016


PR - Chefshop - nádobí

 

Tato sleva je jen pro vás! Stačí při objednávce zadat unikátní kód, který platí pouze na výrobky Made in Japan. Při objednávce nad 799,- Kč budete mít navíc dopravu zdarma. Tak neváhejte a vytvořte si jedinečnou kolekci, jež vás vytrhne ze všednosti každodenního stolování a kterou vám bude vaše okolí závidět.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

PR - Chefshop - nádobí

 

Vyberte si z bohaté nabídky misek zdobených barevnými ornamenty i mezi mísami v čistých přírodních tónech. Jsou vhodné jak na rýži, tak na vaši oblíbenou polévku. A pokud chcete udělat radost svým blízkým, máme pro vás i dárková balení misek ve vkusné dřevěné krabičce dodávané společně s jídelními hůlkami.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

Už vás nebaví nudné čistě bílé nádobí? Nechte se okouzlit působivými vzory talířů od výrobce Made in Japan a zpestřete kulturu vašeho stolování. Vyzkoušejte třeba talíř připomínající hluboké lesní jezírko nebo se nechte unést pískovou texturou na daleké japonské pláže. Ale i bílé talíře mohou být netradiční – díky nepravidelnému okraji a vzoru japonských třešní, kterými jsou posety.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

Rádi si vychutnáte odpolední šálek čaje? Dopřejte si k pravému zelenému či černému čaji i luxusní čajový servis. Vyberte si z široké škály konviček a šálků různé velikosti a tvarů. A nebo ochutnejte tradiční japonské saké ze stylových keramických misek, určených přímo na tento nápoj.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

Nezapomeňte na doplňky jako jsou jídelní hůlky, konvičky na saké či nálevky na sójovou omáčku. Přineste si domů kousek Japonska a doveďte své stolování k dokonalosti s tímto neobyčejně krásným a funkčním nádobím.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

Prohlédněte si i další designové kousky od výrobce Made in Japan a využijte exkluzivní zavádějící slevy. Nemusíte cestovat daleko, abyste si připadali jako v Japonsku. Uvidíte, jak vám hned bude lépe chutnat a to nejen sushi a asijské pokrmy.

 

PR - Chefshop - nádobí

 

PR - Chefshop - nádobí PR - Chefshop - nádobí PR - Chefshop - nádobí

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy