REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Zažijte v Globusu nákup nové generace

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo nakupovat rovnou do tašky a nezdržovat se zbytečným vykládáním zboží na pokladní pás a čekáním u pokladny? Tento sen se nyní stává realitou díky službě Scan&Go, kterou svým zákazníkům nabízí hypermarkety Globus.


Systém Scan&Go představuje naprostou revoluci v nakupování. Jedná se o bezplatnou službu samoobslužného nakupování, díky které nebudete muset čekat u pokladny, ani vykládat zboží na pokladní pás. Službu Scan&Go jako jediný všem svým zákazníkům nabízí Globus. Nákup nové generace si můžete vyzkoušet ve všech hypermarketech po celé České republice.

 

 

Jak to funguje?

Na začátku nákupu si za použití své zákaznické karty Globus Bonus vyzvednete mobilní ruční skener a poté už můžete rovnou vyrazit nakupovat. Skenerem budete snímat čárové kódy u jednotlivých produktů, které pak můžete vkládat přímo do své nákupní tašky. Na displeji přístroje vždy uvidíte kromě ceny právě skenovaného zboží i aktuální celkovou hodnotu. Díky této funkci budete mít nákup po celou dobu zcela pod kontrolou.

 

 

Samotný proces skenování je velice snadný a zvládnou ho i ti, kteří zrovna nepatří mezi fanoušky technologických vychytávek. Službu si díky jednoduchému ovládání oblíbí i senioři, ti navíc ocení i to, že se zbytečně nemusí ohýbat při skládání zboží na pás a zase zpět do nákupního vozíku po zaplacení. Pokud v průběhu nákupu dojde k jakýmkoliv nejasnostem, vždy se můžete obrátit na proškolený personál, který vám rád pomůže. Na závěr zboží zaplatíte u speciálních pokladen Scan&Go, jejichž ovládání je stejně intuitivní jako obsluha samotného skeneru. Díky Scan&Go výrazně zkrátíte dobu nákupu o čekání u pokladny a čas strávený vykládáním zboží na pokladní pás.

Pokud ještě zákaznickou kartu nemáte, můžete se zaregistrovat v kterémkoliv hypermarketu nebo Baumarktu Globus nebo z pohodlí domova na www.globusbonus.cz. V obou případech vám to zabere jen pár minut. Pokud se zaregistruje online, svou kartu si vyzvednete na Informacích ve vybraném hypermarketu.

 

 

Soutěžte s Globusem! Pozor, krátkodobá soutěž. Info zde: Soutěž o vouchery s Globusem na naší stránce na Facebooku!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Cukrářské trendy 2020 podle Josefa Maršálka

Naše země zažije tento rok doslova a do písmene šok, co se cukrářské tvorby týče. Celý národ sleduje od 4. ledna soutěž Peče celá země. Prostřednictvím TV obrazovek, v hlavním vysílacím čase na ČT1 ji bude patřit deset víkendových sobot. Jedná se o osvědčený formát ze spojeného království, v originále The Great British Bakeoff. Dnes hraný ve 33 zemích celého světa. Všude tam, kde se objevil, způsobil převrat na poli domácího pečení a cukraření. Televize je skvělé médium a nás ve sladké tvorbě čeká to, co se za posledních 10 let stalo v gastronomii. Zákazník bude plošně edukován. Renesance.

číst dále ...

7 důvodů proč pít MatchaTea

MatchaTea je hitem poslední doby. I když tradičně byl tento zelený nápoj součástí zenových buddhistických obřadů v Japonsku, dnes jej pijí lidé po celé Evropě. Ptáte se proč? Dáme vám hned 7 odpovědí.

číst dále ...

Víte, čím si sladíte život? Vyznejte se v cukrech a sladidlech

Mnoho z nás miluje sladké a „oslazuje si život“ s různými dobrotami. Cukry a sladidla nás lákají v mnoha svých podobách. Pokud patříte mezi sladkomilce a rádi byste se více dozvěděli, čímpak si život oslazujete, následující řádky vám pomohou lépe se v cukrech a sladidlech vyznat.

číst dále ...

Nemůžete se dočkat letní grilovačky? Buďte trendy a rozpalte to už teď

Lidé se u ohně scházeli odjakživa. Již v pravěku ženy hlídaly plápolající oheň, aby nevyhasl, dokud se muži nevrátili z lovu s pořádným úlovkem. Svou symboliku měl i v tzv. temném středověku, když se pálil oheň v den, kdy se na kopcích scházely čarodějnice s ďáblem, aby společně domluvili, jak škodit lidem. Dnes se u ohně setkáváme za účelem stmelování – ať už s kytarou, nebo špekáčkem, častěji pak u grilu s vyhlídkou na příjemnou zábavu a skvělé jídlo.

číst dále ...

Kapary, delikatesa, která obohatí salát, tapas nebo pomazánku

Kapary, zelené cosi, s nímž si mnoho lidí neví rady. Co to je? A kam se hodí? Kapary jsou nerozvinutá poupata kapary trnité, která roste nejčastěji ve Středomoří, ale také v Asii. Jedná se o keř, který roste v puklinách skal nebo zídek, a proto bývá mnohdy považován za plevel. Ale chyba lávky, kapary jsou vynikající přísada do nejrůznějších pokrmů.

číst dále ...

5 tipů jak dietně připravit kuřecí maso

Hledáte vhodné, chutné a přesto dietní způsoby na přípravu kuřecího masa? Vyzkoušejte osvědčených 5 tipů na jeho úpravu od Drůbežářského závodu Klatovy. „Fit vaření“ nemusí být jen o dušení masa, stačí se vyhnout zbytečnému tuku a oleji a máte vyhráno! Záleží především na dochucení a hře s kořením a bylinkami, to vše můžete sami ovlivnit!

číst dále ...

MatchaTea: Valentýnské recepty

Den svatého Valentýna je v Česku poměrně oblíbeným svátkem, a tak se okolo 14. února všechno kolem barví do růžových a červených odstínů. Už vás tyhle barvy nebaví? Zkuste na to letos jít jinak a vsaďte na zelenou s MatchaTea!

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy