REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Zažijte v Globusu nákup nové generace

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo nakupovat rovnou do tašky a nezdržovat se zbytečným vykládáním zboží na pokladní pás a čekáním u pokladny? Tento sen se nyní stává realitou díky službě Scan&Go, kterou svým zákazníkům nabízí hypermarkety Globus.


Systém Scan&Go představuje naprostou revoluci v nakupování. Jedná se o bezplatnou službu samoobslužného nakupování, díky které nebudete muset čekat u pokladny, ani vykládat zboží na pokladní pás. Službu Scan&Go jako jediný všem svým zákazníkům nabízí Globus. Nákup nové generace si můžete vyzkoušet ve všech hypermarketech po celé České republice.

 

 

Jak to funguje?

Na začátku nákupu si za použití své zákaznické karty Globus Bonus vyzvednete mobilní ruční skener a poté už můžete rovnou vyrazit nakupovat. Skenerem budete snímat čárové kódy u jednotlivých produktů, které pak můžete vkládat přímo do své nákupní tašky. Na displeji přístroje vždy uvidíte kromě ceny právě skenovaného zboží i aktuální celkovou hodnotu. Díky této funkci budete mít nákup po celou dobu zcela pod kontrolou.

 

 

Samotný proces skenování je velice snadný a zvládnou ho i ti, kteří zrovna nepatří mezi fanoušky technologických vychytávek. Službu si díky jednoduchému ovládání oblíbí i senioři, ti navíc ocení i to, že se zbytečně nemusí ohýbat při skládání zboží na pás a zase zpět do nákupního vozíku po zaplacení. Pokud v průběhu nákupu dojde k jakýmkoliv nejasnostem, vždy se můžete obrátit na proškolený personál, který vám rád pomůže. Na závěr zboží zaplatíte u speciálních pokladen Scan&Go, jejichž ovládání je stejně intuitivní jako obsluha samotného skeneru. Díky Scan&Go výrazně zkrátíte dobu nákupu o čekání u pokladny a čas strávený vykládáním zboží na pokladní pás.

Pokud ještě zákaznickou kartu nemáte, můžete se zaregistrovat v kterémkoliv hypermarketu nebo Baumarktu Globus nebo z pohodlí domova na www.globusbonus.cz. V obou případech vám to zabere jen pár minut. Pokud se zaregistruje online, svou kartu si vyzvednete na Informacích ve vybraném hypermarketu.

 

 

Soutěžte s Globusem! Pozor, krátkodobá soutěž. Info zde: Soutěž o vouchery s Globusem na naší stránce na Facebooku!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy