REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Nové funkce našeho webu ReceptyOnLine.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Náš redakční tým ve spolupráci s IT pro vás připravil nejen nový design, ale také nové funkce webu, které vám jistě zpříjemní čas strávený na našich stránkách kuchařky ReceptyOnLine.cz.


V novém designu si můžete recepty a články procházet jako v knize, tedy v dané kategorii v detailu receptu přecházet na recept zprava, nebo na recept nejbližší vlevo. Stránkování v receptech jistě také zpříjemní ruční hledání a procházení receptů. Jednoduše se tak dostanete jedním kliknutím do středu, či nakonec databáze v dané kategorii, která je samozřejmě řazena podle abecedy.

Horní banner na hlavní stránce ukazuje poslední vložené recepty s fotografií, poslední přidané recepty na náš web pak najdete ve čtečce RSS. Vstup na přihlášení k odběru RSS je vpravo nahoře našeho webu.

Ostatní stránky pak zdobí užší interaktivní banner nahoře, který nabízí kompletní nabídku kategorií jak jídel, tak i nápojů. Banner se dá opět zastavit kurzorem myši, nebo se dá dle libosti přepínat šipkami vpravo a vlevo. Po kliknutí na jednu z hlavních kategorií se samozřejmě dostanete do dané kategorie na recepty s písmenem A a dále můžete přecházet buď po stránce, nebo volně přeskakovat a vybírat si požadované či náhodné stránky dané kategorie. Také můžete kliknout na detail receptu a dále listovat v receptech pomocí tlačítek vlevo a vpravo a tak listovat jako v klasické knize.

Nepřehlédněte okno gastronomického slovníku pojmů, které je nově umístěno ve spodní části webu včetně abecedy. Tam lze najít většinu gastronomických pojmů.

Ve spodní části webu naleznete také tématické aktuální odkazy na naše články a recepty dle ročního období. Jsou opět interaktivní, takže stačí jen kliknout a dostanete se na témata nebo recepty, které vás zajímají.

Brzy pro vás připravíme možnost registrace, kdy zaregistrováním se Vám otevře další funkcionalita našeho webu. Budete moci vkládat poznámky do receptům, ukládat si je do své kuchařky a tak je vždy a bez velkého hledání budete mít po ruce. Další novinky a funkce pro vás spustíme do měsíce, tak se máte na co těšit. Děkujeme stálým čtenářům za vaši věrnost a ty nové od srdce vítáme na našich stránkách ReceptyOnLine.cz a to v úplně novém kabátě! Snad se Vám všem bude líbit.

Za celý tým ReceptyOnLine.cz šéfredaktor Jiří Langer

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy