REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Jameson Coolers – láska na první ochutnání

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR - Rady a tipy profesionálů - Jameson Coolers – láska na první ochutnáníGrilování s přáteli, večerní posezení na zahrádce baru, garden party nebo třeba letní kino – to všechno jsou důvody, proč tak milujeme léto. Volné letní odpoledne nebo večer si chceme zkrátka pořádně užít a bezpochyby k  tomu patří také správný výběr letního drinku. Přesně pro tyto příležitosti nabízí Jameson své oblíbené Coolers – spojení limonád a té nejlepší irské whiskey. Nechte se inspirovat!


Představte si orosenou sklenici s ledem a lahodným a přitom osvěžujícím koktejlem… chuť, kterou si okamžitě zamilujete. Seznamte se s Jameson Coolers.

Tato speciální řada koktejlů se zrodila v dílně barmana Jana Braniše z pražského Bugsy´s baru. Správný barman se vyzná v oblíbených chutích a dokáže odhadnout, který drink se stane hitem. S Jameson Coolers tento tip vyšel do puntíku. Spojení medově sladké a obzvláště jemné Jameson whiskey s osvěžující ovocnou chutí oblíbených limonád patří mezi velmi žádané letní koktejly.

Už jste vyzkoušeli Jameson Apple nebo Jameson Mint? Chcete zjistit, jak chutná spojení jablečné či mátové limonády s třikrát destilovanou whisky Jameson? Máta je v létě k přípravě drinků velmi oblíbená, její osvěžující chuť se s medovou sladkostí Jameson whiskey skvěle doplňuje. Kombinace jablka a whiskey zase potěší milovníky o něco sladších koktejlů plnější chuti. Řekněte si o tyto skvělé drinky ve vašem oblíbeném baru, případně si je zkuste namíchat sami doma. Stačí kvalitní džus nebo limonáda, citrónová šťáva, led a především pravá irská Jameson whiskey.

PR - Rady a tipy profesionálů - Jameson Coolers – láska na první ochutnání

 

JAMESON APPLE

Podmanivá vůně a chuť jablka se ve šťavnatém koktejlu ideálně snoubí s jemností a dokonalou vyzrálostí irské whiskey Jameson

  • 4 cl Jameson Irish whiskey
  • 10 cl jablečného džusu
  • (plátek citronu, tenké plátky voňavého jablka, hodí se ale také jahody), led

Příprava:

Do sklenice nasypeme led, přidáme plátky citronu, či jablka, nalijeme whisky, kterou pak zalijeme džusem.

 

Krásné léto s Jameson whiskey!

Tisková zpráva 8. června 2015, sledujte www.jameson.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy