REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Horký letní tip – Božkov Bílý

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Teplé počasí a prodlužující se dny přímo vybízí k cestám k vodě, na party a ke grilovačkám s kamarády. Ať už preferujete bouřlivější setkání nebo oddych na slunkem prohřáté pláži, důležité je navodit tu správnou pohodovou atmosféru. V každém případě jistě uvítáte společnost letního drinku.


Božkov Bílý je jedinečný produkt charakteristický svojí jemnou vůní a lahodnou chutí vyladěnou tak, jak ji máme v Česku rádi. Skvělé se hodí do širokého spektra míchaných nápojů. Svou chutí je nezaměnitelný, stejně jako další produkty z řady Božkov. Jednoduše se dá namíchat s colou, ale vychutnáte si ho také například v mojitu či jiných oblíbených drincích. Potěšení přinese zejména milovníkům tradiční chutě založené na kvalitním melasovém lihu, kteří se nechávají inspirovat novinkami a rádi experimentují.

Božkov Bílý navazuje na úspěšnou řadu Speciálů – Kávový, Mandlový a Mango, které ve své kategorii patří mezi nejžádanější na českém trhu.

Doporučená cena za 0,5 l: 149 Kč

 

Tip na lehký letní drink!

 

Bílý zázvorák

Potřebujeme:

  • 6 cl Božkov Bílý
  • 12 cl zázvorové pivo nebo zázvorový Tonik
  • limeta

Postup:
Vysokou sklenici naplníme ledem, přidáme Božkov Bílý a dolijeme zázvorovým pivem nebo tonikem. Ozdobíme limetou a servírujeme.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy