REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Česko vaří a pomáhá

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Česko radí a pomáháJe to tak! Tento název přímo napovídá, že se nejedná o běžnou kuchařku, kterých naleznete stovky v každém knihkupectví. Nejen, že v knize najdete 50 skvělých, osvědčených receptů osobností s velkým srdcem, kterým nejsou lhostejné potřeby a pomoc opuštěným, týraným pejskům a kočičkám z útulků, ale koupí této kuchařky i vy sami přispějete částkou 40,-Kč na Nadační fond PES V NOUZI.


Tento kuchařský projekt, který vymyslela a také přivedla k životu paní Ivana Tremlová, spojil 25 osobností různých profesí, ale se společným zájmem o útulková zvířátka. Jsou to maminky od rodin, lidé, kteří se denodenně o opuštěné chlupáče v útulku starají, ti, kdo je podporují, nebo mají své útulkové mazlíky již doma.

Každý z osobností připravil své 2 oblíbené recepty na slaný nebo sladký chod, o který se s vámi formou kuchařky podělí. Navíc, se zde dozvíte informace, jak o jednotlivých osobnostech, které v projektu pomáhají, tak informace přímo o útulcích, které touto kuchařkou skrze nadační fond podporujeme. Na konci kuchařky jsou pro vás připaveny také  ZENTANGLE (omalovánky), které pro tento projekt vytvořila Lucie Kadeřábková z “Ateliéru Luci”. Jejich výsledná barevnost je pouze na vás a vaší představivosti.

Křest knihy a první autogramiáda proběhla v nedělní 18.9 v 16:00 v Knihcentru OCČM v Praze. Sešla se tam úžasná parta lidiček, co se na knížce podíleli. Další autogramiáda pak proběhne v Brně příští měsíc, tedy přesně v Knihcentrum Caffé Brno Olympia a to 8.10. 2016 v 15.00. Tak kdo nestihl tuto, může si udělat výlet na tu příští!

 

 

Zakoupit kuchařku můžete u všech dobrých knihkupců ve verzi tištěné, ale i jako e-knihu, nebo si ji můžete objdenat například zde: www.knihcentrum.cz.

Autor fotografií: Milan Žovin

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy