REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Bezlepkově s chutí tradice

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Pokud musíte nebo chcete dodržovat bezlepkovou dietu, potěší vás, že si už nebudete muset odpírat ani tradiční piškoty. Kávoviny Pardubice přináší Bezlepkové piškoty z kukuřičné mouky, které mají příjemnou, nasládlou a typicky piškotovou chuť.


Ať už jste rodič, který řeší otázku zavádění lepku do jídelníčku malého dítěte nebo příznivec moderních výživových trendů, jistě oceníte, že si na tradičních piškotech lze pochutnat i bezlepkově. Bezlepkové piškoty jsou vyrobeny pouze ze tří surovin, a to z vajec, kukuřičné mouky a cukru.

Bezlepkáři se jejich konzumace obávat nemusí, protože jsou vyrobeny ze stoprocentně vybraných surovin. Hlavním vodítkem na obale Bezlepkových piškotů je symbol přeškrtnutého klasu, který deklaruje vhodnost výrobku dle Asociace evropských společenství celiaků a Společnosti pro bezlepkovou dietu v České republice. Navíc se pyšní také Národní značkou kvality KLASA.

Jemné kukuřičné Bezlepkové piškoty jsou vhodné pro přípravu nepečených dortů, do pudinků, jogurtů nebo jen na mlsání přímo ze sáčku, když vás honí chutě.

Bezlepkové piškoty (120g) zakoupíte v prodejnách Globus, Ahold, Billa, Coop, Hruška, vybraných lékárnách a prodejnách zdravé výživy za doporučenou cenu 25 Kč.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy