Nejen pro milovníky kvalitního vína, ale také lihovin, destilátů, vytříbených cukrovinek a ostatních pochutin je určeno setkání s názvem Tastes of the World. Účastnit se ho můžete v barokním Michnově paláci na Praze 1 od pátku 27. září do neděle 29. září, a to vždy od 14:00 do 21:00 hodin. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji TICKETPRO za 129 korun, v místě konání potom za 149 korun.
Třídenní festival vás přenese do gurmánského světa, ve kterém ochutnáte nevšední delikatesy, jako například kravské a ovčí sýry, kachní terinky s cibulovou marmeládou, k dostání budou i čokolády s netradičními příchutěmi (chilli, pepř, zázvor), voňavá káva, znamenité likéry a mnoho dalších.
Hlavním lákadlem jsou ale světová vína, ať už z tradičních vinařských států Francie, Itálie, Španělska či Jižní Ameriky, nebo méně obvyklých destinací typu Čína, Libanon, Izrael a z Nového Světa. Kromě volných degustací nabídne Tastes of the World také bohatý doprovodný program, jímž vás provede známý moderátor Libor Bouček. V něm se například dozvíte, jak správně párovat francouzská vína a sýry nebo se zúčastníte řízené degustace.
Návštěvou festivalu navíc přispějete na dobrou věc – z každé prodané vstupenky totiž poputuje 5 korun na konto sbírky Světluška, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým postižením.
Kompletní informace o akci včetně menu s degustovanými produkty naleznete na www.tastes.
eu. Přijďte na Tastes of the World a dopřejte si nevšední gurmánský zážitek!
Libor Bouček doporučuje:
„Přijďte ochutnat kvalitní vína a nevšední delikatesy na Tastes of the World. Již třetí ročník setkání gurmánů se koná od pátku 27. září do neděle 29. září v barokním Michnově paláci v Praze a kromě mě v roli moderátora na něm uvidíte například sommeliérku Kláru Kollárovou, jedničku ve svém oboru!“











































