REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Salát z pečené zeleniny s nízkokalorickou rýží Slim Pasta

Pečená zelenina je zdravá a velmi chutná. Jestli jste právě v dietním režimu, můžete si tuto dobrotu připravit jako hlavní chod, lehkou svačinku kdykoliv během dne nebo jako mlsání k televizi místo tučných chipsů. Nejen, že uděláte něco dobrého pro své zdraví a linii, ale budete mít ze sebe i lepší pocit.


Ingredience:

1 balení rýže Slim Pasta v nálevu
Nízkokalorický dresink Slim Pasta Barbecue
4 mrkve
2 brambory
1 předvařená červená řepa
2x paprika (žlutá /červená /zelená)
červená cibule
olivový olej / dýňový olej


Postup:

Veškerou zeleninu omyjte, očistěte a nakrájejte na libovolně velké kousky. Bramboru ponechte ve slupce. Rozehřejte troubu na 170 °C. Připravte si plech, na který položte pečicí papír a vyskládejte zeleninu. Tu pokapejte olivovým olejem nebo dýňovým olejem a lehce osolte. Až budete mít roubu rozehřátou vložte do ní plech a pečte cca 30 minut. Až bude zelenina upečená, vyskládejte jednotlivé kousky na talíř nebo do misky. Připravte si Slim Pasta rýži. Vyjměte ji z balení, několikrát propláchněte pod studenou voodu a ohřejte na pánvi nebo v mikrovlnné troubě. Nakonec rýži přimíchejte do salátu a dozdobte dresinkem Barebcue.

TIP: pokud nemáte po ruce náš nízkokalorický dresink Slim Pasta, pokapejte salát dýňovým nebo olivovým olejem.

Poznámka:

Inspirujte se naším salátem, který jsme obohatili o konjakovou bezsacharidovou rýži Slim Pasta a dochutili nízkokalorickým dresinkem Berabecue, který podtrhne chuť grilované zeleniny.


Odkazy:
https://www.slimpasta.cz/recepty/salat-z-pecene-zeleniny-s-ryzi-slim-pasta/

Fotogalerie:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy