REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Veganství – Vyzkoušejte koktejl Chia Shake Vegan Protein

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Veganství je druh stravování, filozofie a životní styl, který odmítá konzumaci a zpracovávání veškerých živočišných produktů. Pro někoho je to životní směr v návaznosti na etiku současného světa a krutého zacházení se zvířaty, pro někoho může být jen občasné zpestření jídelníčku a zdravé stravy, které je rozhodně zdraví prospěšné a svou funkci vykoná i při různých půstech či dietách.


Ať už je to tak nebo tak, je to velmi rozsáhlá kapitola z hlediska správné výživy a doplnění veškerých živin důležitých pro vaše tělo. Není to jen o tom vypustit ze stravy živočišné produkty, to rozhodně ne, to by mohlo být velmi nebezpečné pro zdraví. Je potřeba trochu zapátrat a živočišné potraviny nahradit rostlinnými, případně vhodnými doplňky stravy. Dodržovat vyvážený příjem kvalitních proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů. Je potřeba se více zaměřit na příjem vápníku, selenu, železa, vitamínu B12 a Omega 3 mastných kyselin.

 

 

Jedním z dalších úskalí dodržování různých druhů stravování je nedostatek času. Často se dostáváte vlivem okolí a zrychlené doby do situací, kdy nemáte čas se kvalitně a v klidu najíst nebo si nachystat jídlo na další den. Pozor na to, abyste nesklouzly v těchto dnech k tomu, že si dojdete na jídlo do fast foodu. Hranolky jsou sice veganské, nicméně to nebude ta správná volba pro váš zdravý životní styl a kvalitní vyváženou stravu.

Vyzkoušejte koktejl Chia Shake Vegan Protein. Revoluční náhrada jídla, kterou vykouzlíte během několika vteřin za každých podmínek a která výživově pokryje 1/5 vašeho denního příjmu. Veganský shake je bohatý na veškeré potřebné látky od esenciálních olejů po minerály. Obsahuje celou řadu nepostradatelných vitamínů, jako například vitamín C, D, B12, vápník, selen. Dále pak kvalitní rýžový a mandlový protein, omega 3 mastné kyseliny a vysokou dávku železa, které je zásadní součástí veganské výživy, důležité pro podporu tvorby krvinek a svalstva.

To, a ještě mnohem více najdete na chiashake.cz. Česká značka, která se zabývá revolučním způsobem stravování v oblastech nejoblíbenějších trendů dnešní doby – keto dieta, zdravá strava, fitness a vegan. Naučte se zdravě jíst i hubnout!

Chia Shake Vegan Protein k dostání ve dvou velikostech a třech příchutích na chiashake.cz

15 porcí – 299 Kč, 40 porcí – 749 Kč

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Tradiční české vánoční recepty na sladké pečivo, moučníky a dezerty, TOP výběr těch nejlepších receptů

Výběr známých, ale i méně známých, tradičních českých vánočních receptů na sladké pečivo, moučníky a dezerty z receptářů našich babiček a prababiček. TOP výběr těch nejoblíbenějších receptů z databáze internetové kuchařky ReceptyOnLine.cz najdete pěkně na jednom místě, stačí kliknout na nadpis nebo fotku v tomto příspěvku! Přejeme vám velkou pohodu strávenou ve vašich provoněných kuchyních při přípravě úžasných voňavých vánočních dobrot třeba právě podle našich vyzkoušených receptů.

číst dále ...

Tradiční pokrmy pro další vánoční dny – na Boží hod, Svátek svatého Štěpána, Silvestr a Nový rok

I další sváteční dny o vánočních svátcích, tedy na Boží hod, Svátek svatého Štěpána, Silvestr a Nový rok se podává v českých domácnostech mnoho skvělých pokrmů. V mnoha rodinách nesmí chybět svíčková na smetaně nebo nějaká vepřová pečeně, na Svátek svatého Štěpána pak krůta plněná nádivkou či jiná drůbeží dobrota. Na silvestra pak asi všichni milujeme chlebíčky, či různé jednohubky. Opět jsme pro vás vybrali výběr těch nejzajímavějších receptů z naší internetové kuchařky ReceptyOnLine.cz na skvělá jídla, která se tradičně podávají další dny po Štědrém dnu, tedy na Boží hod, Svátek svatého Štěpána, Silvestr a Nový rok.

číst dále ...

Vánoční menu – tradiční česká štědrovečerní večeře

Tradiční vánoční pokrmy na Štědrovečerní menu. Výběr 25 nejlepších tradičních českých receptů na jídla servírovaná na Štědrý den. Vybrali jsme ty nejlepší recepty z naší databáze internetové kuchařky ReceptyOnLine.cz na klasické štědrovečerní předkrmy, polévky, hlavní jídla i dezerty a moučníky.

číst dále ...

Studený podzim, teplé jídlo

V podzimní dny si naše tělo žádá více teplého jídla. Nejenom že se jím zahřejeme, ale dodá nám i potřebnou energii. V ideálním případě použijte i sezónní potraviny jako je řepa či brambory – ty mají výborný sytící index. Pomyslnou třešničkou je pak mák, kterým jídlo náležitě vyladíte.

číst dále ...

Globus: trvanlivé potraviny a drogerie pro Sbírku potravin levněji

Všech patnáct hypermarketů Globus se zapojí do letošní podzimní Sbírky potravin, která proběhne v sobotu 23. listopadu. Globus je nejdéle fungujícím partnerem sbírek a letošní akci podpoří speciální akční nabídkou, platnou jen v den sbírky a pro vybrané trvanlivé potraviny nebo drogerii. Veřejné sbírce předchází i zaměstnanecká sbírka Globusu.

číst dále ...

Podzimní menu od Hollandie

Mlhavo, ranní mrazíky, odpolední sluníčko, občas déšť, vůně padajícího listí. To je podzim. Se změnou počasí na sobě nejspíše pociťujete, že máte i jiné chutě. Proto pro vás česká mlékárna Hollandia ve spolupráci s juniorskou sekcí Asociace kuchařů a cukrářů ČR připravila voňavé sezónní recepty.

číst dále ...

Vykouzlete sněhové aranžmá s pomocí kokosových kuliček

Každoroční obavy z Vánoc strávených na blátě můžete letos hodit za hlavu. Správnou zimní atmosféru totiž letos vykouzlíte díky lahodným kokosovým kuličkám. Stačí je dekorovat nebesky modrým nebo perleťovým posypem a doplnit sněhově bílým slavnostním aranžmá.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy