REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

„To, co mám rád já, mají rádi i mí hosté,“ říká Charles Schumann, světová barmanská legenda, která poctí Prahu svou návštěvou

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Charles Schumann, barmanská ikona vlastnící mezinárodně známý Schumann’s Bar v Mnichově, jež je tváří i módní značky Hugo Boss, nato il film “Bar talks by Schumann”. Ten v úterý 25. září přijede osobně uvést do pražského kina Dlabačov.


Tento den ovšem nebude pouze o filmu. Spousta českých barmanů, společně se značkou Johnnie Walker, přichystá celé odpoledne zabývající se barmanskou kulturou a mixologií. V kině Dlabačov tedy můžou jak profesionálové, tak i laici, od 14 hodin zažít zajímavé odpoledne.

 

 

Nejen, že se budete moci setkat přímo se Schumannem a zhlédnout jeho film, ale potkáte se také i s českou barmanskou legendou, Sašou Mikšovicem. Spolu s Tomášem Mozrem vám s gentlemanským vtipem připomene úctu k dobám barmanské historie. Vítězslav Cirok s Markem Komínkem, sběratelé nejvýznamnějších ocenění v barové a restaurační kultuře, zase poukáží, kam mixologie směřuje dnes.

„V kině Dlabačov budete mít možnost, potřást si rukou s opravdovými osobnostmi. Dalším čestným hostem, kromě Charlese Schumanna, bude také Stanislav Vadrna, jež v jeho filmu i účinkuje. Známý je hlavně jako zakladatel mezinárodní školy Analog Bartending Institute a Nikka Whisky Hospitality Advocate,“ dodává k programu Jiří Procházka, manažer společnosti Stock, jež akci pořádá.

Mezi těmito bloky budete moci ochutnat spoustu drinků namíchaných z Johnnieho Walkera. Historické podání koktejlů bude zastupovat pražský Bar Tretter’s, s moderními verzemi si pak poradí Bar L’Flerur. Nebude nouze ani o kvalitní jídlo podávané formou street food.

Pokud jste nadšenci barové kultury nebo prostě jen chcete zažít inspirativní odpoledne, rezervujte si co nejrychleji na stránkách kina vstupenky. Sál se totiž plní.

Vstupenky lze rezervovat na:

http://www.dlabacov.cz/klient-234/kino-59/stranka-4953/film-254633

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy