REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Titbit zdravé snacky

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Také vás přes den honí mlsná a pak uždibujete kde co? Nebo váháte, co každé ráno zabalit dětem ke svačině, aby jim to udělalo radost, bylo to nutričně vhodné, vy se příliš nenamáhali s přípravou a oživili tak klasický rohlík se šunkou a sýrem? Tak mrkněte např. na rohlik,cz a kupte sobě i svým dětem baby velikost oblíbených druhů zeleniny a ovoce a jiné ovocné svačinky z Titbitu! Potěšíte tím zajisté všechny, včetně svého těla, kterému tím zaženete chuť a malý hlad zdravě.


Tyto nejen pro děti zábavné a zdravé svačiny navíc koupíte s vědomím toho, že nezatížíte životní prostředí, protože obaly těchto svačinek jsou rostlinného původu. Ukažte i svým dětem, že je v dnešní době nutné myslet na sebe i prostředí, ve kterém žijeme. Tyto materiály na rozdíl od běžných plastů nekontaminují přírodu nebezpečnými látkami. Navíc jsou naše obaly znovu uzavíratelné, tudíž můžete bez starosti uzobávat a ochutnávat.

 

 

Nyní můžete vybírat z:

  • Baby okurky – Jde o velmi malý druh okurky hadovky. Jsou obzvláště křehké a sladké. Jako extrémně nízkokalorická zelenina bohatá na vodu a řadu živin a vitamín B vás taková okurková svačinka doslova nakopne, zavodní a pročistí váš organismus.
  • Physalis a borůvka – Hravá svačinka pro vás i vaše kamarády. Nejen dětem ve škole vykouzlí tahle exoticky barevná kombinace úsměv na tváři. Physalis je vitamíny doslova nabitá tzv. žlutá třešeň původem z Peru a její kombinace s vitamínovou bombou jako je borůvka, je doslova skvostná.
  • Mix hrozno – Klasika, která nikdy neomrzí. Nemůžete-li si ho přes den dopřát v tekuté formě, zkuste ho pevném stavu a neprohloupíte. Chcete být krásní, zdraví a mít nervy jako špagáty? Pak vsaďte na hroznové víno.
  • Sugar snaps a baby karotka – Žádná chuť vám nenavodí pocit, že stojíte uprostřed zahrady rychleji než sladký a křupavý hrachový lusk. V kombinaci se sladkou baby karotkou jde o super zdravou a chutnou svačinu.
  • Baby banány – Na světě existuje několik desítek druhů banánů, bohužel v našich končinách je pouze jeden. Není na čase to změnit? Zpříjemněte sobě i svým prckům svačinu v podobě baby banánu. Jsou rozhodně roztomilejší a sladší, ale zdravým zdrojem energie jsou stejně jako jejich velcí příbuzní.
  • Kiwi berry – Kiwi je doslova vitamínovou bombou, takového vitaminu C v něm najdete více než v citrusech. Zároveň se jedná o ovoce s výraznými antioxidačními účinky, které navíc snižuje hladinu špatného cholesterolu a posiluje imunitu. A pokud vás na obyčejném kiwi nebaví loupání a občas příliš trpká chuť, je na čase vyzkoušet kiwi berry. Nadchne prostě každého.

Společným jmenovatelem je CHUŤ – nová, zajímavá anebo prostě dobrá!

 

Poznámka redakce:

Nabízí kompletní sortiment ovoce a zeleniny, včetně baby zeleniny, čerstvého koření, výhonků, klíčků či exotické OZ. Připravuje salátové směsi, loupanou a čerstvou upravenou zeleninu. Garance špičkové kvality je zaručena pravidelným leteckým zásobováním. Spolupracuje s lokálními pěstiteli na klasickém sortimentu (brambory, saláty, kořenová zelenina apod.) i specialitách, které se pěstují jen pro Titbit.

Zdroj a více informací najdete zde: www.titbit.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy