REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Odběry novinek z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Logo odběru RSSTechnologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery, mimochodem, my přidáváme denně 6 až 12 receptů a 1-2 články). Toliko tedy definice. V podstatě jde o to, že si můžete v liště prohlížeče nastavit RSS našich stránek a tak vám již nikdy neuniknou žádné nové články nebo recepty.


Odběr RSS z ReceptyOnLine.cz

Po kliknutí na symbol RSS kanálu se vám totiž objeví sloupeček naposledy přidaných receptů a článků, po kliknutí na odkaz, který vás zaujal se pak dostanete přímo na stránku s daným receptem či článkem a nemusíte tento hledat po celém webu.

RSS odběr na ReceptyOnLine.cz

Dost lze pochopit z přiložených fotografií umístěných dole v galerii. Pokud máte zájem dostávat novinky z našeho webu a nechcete, aby vám nějaký náš recept utekl, pak stačí kliknout na náš RSS symbol v hlavičce webu a ten vás dostane na stránku RSS, kde si můžete nastavit odběr našeho kanálu RSS. Nebo klikněte zde: https://www.receptyonline.cz/rss/ a budete přímo na naší stránce RSS!

Odběr z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Odběr z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Novinky ReceptyOnLine.cz na hlavní stránce Seznamu.cz

Pokud máte nastavenou hlavní stránku seznamu a chcete, aby se vám tam objevovaly také novinky z ReceptyOnLine.cz, postupujte viz níže:

1) http://www.seznam.cz/

2) přihlášení se do účtu seznam.cz (e-mail)

3) uplně dole na http://www.seznam.cz/ je hypertextový odkaz -> Nastavení

Přidat obsah — >Vlastní obsah – RSS —> vyplníte odkazem https://www.receptyonline.cz/rss/

4) HOTOVO

 

Zobrazení RSS na googel chrom

 

Pokud používáte prohlížeč Chrom od Googlu, je třeba si stáhnout RSS čtečku, která není v základním balíčku tohoto prohlížeče! Čtečky RSS pro Googel najdete zde: https://chrome.

google.com/webstore/search/rss reader.

 

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy