REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Odběry novinek z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Logo odběru RSSTechnologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery, mimochodem, my přidáváme denně 6 až 12 receptů a 1-2 články). Toliko tedy definice. V podstatě jde o to, že si můžete v liště prohlížeče nastavit RSS našich stránek a tak vám již nikdy neuniknou žádné nové články nebo recepty.


Odběr RSS z ReceptyOnLine.cz

Po kliknutí na symbol RSS kanálu se vám totiž objeví sloupeček naposledy přidaných receptů a článků, po kliknutí na odkaz, který vás zaujal se pak dostanete přímo na stránku s daným receptem či článkem a nemusíte tento hledat po celém webu.

RSS odběr na ReceptyOnLine.cz

Dost lze pochopit z přiložených fotografií umístěných dole v galerii. Pokud máte zájem dostávat novinky z našeho webu a nechcete, aby vám nějaký náš recept utekl, pak stačí kliknout na náš RSS symbol v hlavičce webu a ten vás dostane na stránku RSS, kde si můžete nastavit odběr našeho kanálu RSS. Nebo klikněte zde: https://www.receptyonline.cz/rss/ a budete přímo na naší stránce RSS!

Odběr z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Odběr z RSS kanálu ReceptyOnLine.cz

Novinky ReceptyOnLine.cz na hlavní stránce Seznamu.cz

Pokud máte nastavenou hlavní stránku seznamu a chcete, aby se vám tam objevovaly také novinky z ReceptyOnLine.cz, postupujte viz níže:

1) http://www.seznam.cz/

2) přihlášení se do účtu seznam.cz (e-mail)

3) uplně dole na http://www.seznam.cz/ je hypertextový odkaz -> Nastavení

Přidat obsah — >Vlastní obsah – RSS —> vyplníte odkazem https://www.receptyonline.cz/rss/

4) HOTOVO

 

Zobrazení RSS na googel chrom

 

Pokud používáte prohlížeč Chrom od Googlu, je třeba si stáhnout RSS čtečku, která není v základním balíčku tohoto prohlížeče! Čtečky RSS pro Googel najdete zde: https://chrome.

google.com/webstore/search/rss reader.

 

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Cukrářské trendy 2020 podle Josefa Maršálka

Naše země zažije tento rok doslova a do písmene šok, co se cukrářské tvorby týče. Celý národ sleduje od 4. ledna soutěž Peče celá země. Prostřednictvím TV obrazovek, v hlavním vysílacím čase na ČT1 ji bude patřit deset víkendových sobot. Jedná se o osvědčený formát ze spojeného království, v originále The Great British Bakeoff. Dnes hraný ve 33 zemích celého světa. Všude tam, kde se objevil, způsobil převrat na poli domácího pečení a cukraření. Televize je skvělé médium a nás ve sladké tvorbě čeká to, co se za posledních 10 let stalo v gastronomii. Zákazník bude plošně edukován. Renesance.

číst dále ...

7 důvodů proč pít MatchaTea

MatchaTea je hitem poslední doby. I když tradičně byl tento zelený nápoj součástí zenových buddhistických obřadů v Japonsku, dnes jej pijí lidé po celé Evropě. Ptáte se proč? Dáme vám hned 7 odpovědí.

číst dále ...

Víte, čím si sladíte život? Vyznejte se v cukrech a sladidlech

Mnoho z nás miluje sladké a „oslazuje si život“ s různými dobrotami. Cukry a sladidla nás lákají v mnoha svých podobách. Pokud patříte mezi sladkomilce a rádi byste se více dozvěděli, čímpak si život oslazujete, následující řádky vám pomohou lépe se v cukrech a sladidlech vyznat.

číst dále ...

Nemůžete se dočkat letní grilovačky? Buďte trendy a rozpalte to už teď

Lidé se u ohně scházeli odjakživa. Již v pravěku ženy hlídaly plápolající oheň, aby nevyhasl, dokud se muži nevrátili z lovu s pořádným úlovkem. Svou symboliku měl i v tzv. temném středověku, když se pálil oheň v den, kdy se na kopcích scházely čarodějnice s ďáblem, aby společně domluvili, jak škodit lidem. Dnes se u ohně setkáváme za účelem stmelování – ať už s kytarou, nebo špekáčkem, častěji pak u grilu s vyhlídkou na příjemnou zábavu a skvělé jídlo.

číst dále ...

Kapary, delikatesa, která obohatí salát, tapas nebo pomazánku

Kapary, zelené cosi, s nímž si mnoho lidí neví rady. Co to je? A kam se hodí? Kapary jsou nerozvinutá poupata kapary trnité, která roste nejčastěji ve Středomoří, ale také v Asii. Jedná se o keř, který roste v puklinách skal nebo zídek, a proto bývá mnohdy považován za plevel. Ale chyba lávky, kapary jsou vynikající přísada do nejrůznějších pokrmů.

číst dále ...

5 tipů jak dietně připravit kuřecí maso

Hledáte vhodné, chutné a přesto dietní způsoby na přípravu kuřecího masa? Vyzkoušejte osvědčených 5 tipů na jeho úpravu od Drůbežářského závodu Klatovy. „Fit vaření“ nemusí být jen o dušení masa, stačí se vyhnout zbytečnému tuku a oleji a máte vyhráno! Záleží především na dochucení a hře s kořením a bylinkami, to vše můžete sami ovlivnit!

číst dále ...

MatchaTea: Valentýnské recepty

Den svatého Valentýna je v Česku poměrně oblíbeným svátkem, a tak se okolo 14. února všechno kolem barví do růžových a červených odstínů. Už vás tyhle barvy nebaví? Zkuste na to letos jít jinak a vsaďte na zelenou s MatchaTea!

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy