REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Novinka na webu ReceptyOnLine.cz – možnost psaní poznámek

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Tak máme tu další vychytávku pro naše věrné čtenáře! Možnost zapsání poznámek k receptům i článkům pro přihlášené. Teď již při opětovném vaření některého z našich receptů nezapomenete na své vlastní poznámky, například vynechání nebo naopak přidání nějaké suroviny, změnu v postupu vaření a pod …


Ano, máme své oblíbené recepty, ale občas je předěláme k obrazu svému. Pak se vyplatí si tyto změny zapsat, hlavně tehdy, když sklidíte od vašich milých strávníků velký aplaus! Až vám děti řeknou, že by chtěli tu dobrotu, co jste ji vařil, či vařila před měsícem, nebudete muset vzpomínat a improvizovat. Prostě se mrknete na své poznámky a je to! A nemusíte se bát, protože jsou neveřejné a přístupné jen tomu, kdo si je sám zapsal!

Jak to celé funguje?

Po přihlášení můžete využít jak tlačítko na uložení receptu do oblíbených, tak právě nové tlačítko “Zapsat si poznámku” nebo “Zobrazit poznámu”, to se objeví a změní barvu tehdy, pokud máte u receptu právě zapsanou nějakou tu poznámečku … Pak stačí kliknout a poznámka se objeví! Samozřejmě u všech receptů i článků si můžete nějaký ten text zaznamenat, ovšem jen tehdy, pokud jste přihlášení …

 

Pokud není čtenář přihlášen, tlačítka se sice zobrazují, ale po kliknutí na tlačítko se objeví okno, které umožní se buď přihlásit, nebo nově zaregistrovat! Pozor! Nepřihlášenému, tedy anonymnímu čtenáři, se automaticky neobjevují zelená tlačítka avizující poznámku v daném receptu či článku.

Doufáme, že se vám tato nová funkce zalíbí a budete ji hojně využívat.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

Co je to půst? A proč ho držet?

Vyzkoušejte si, zda vašemu tělu neprospěje začít jíst střídmě, jak to dělaly vaše babičky a prababičky. Po hojných a výživných vánočních svátcích začali naši předkové slavit další blahobytný svátek plný domácích zabíječek, pečené drůbeže a koblih, byl to masopust. Masopustem je označováno více jak 40 denní období od Tří králů 6.1. až do Popeleční středy. Po tomto období hojnosti však v minulosti vždy následoval půst. Před svátky jara Velikonocemi a Kristovým zmrtvýchvstáním bylo potřeba očistit tělo i mysl a začít žít střídměji. A k tomu byl dobrý právě půst, který tehdy trval 6 týdnů.

číst dále ...

Ovocná vína chutnají autenticky. To své si vybere každý

Ovocná vína si v posledních letech získávají zaslouženou popularitu. Rozšiřují vinotéky milovníků dobrého pití a překvapují svou důvěrnou chutí ovoce, ze kterého se vyrábějí. Vychutnat si je můžete samotné, po panácích, v drincích i ve střiku. Obsahem alkoholu se rovnají konvenčním vínům, ale nabízí pestrou škálu chutí, ze které si vybere úplně každý.

číst dále ...

Pernerka spojuje síly s Lidlem – zákazníkům nabídne bio žitný chléb ze své mouky

V březnu začne Lidl ve všech svých prodejnách nabízet nový bio chléb z české produkce. Bio žitný chléb peče z české mouky Pernerka rodinná pekárna Nopek. Zákazníci se mohou těšit na lokální produkt s kvalitním složením, který výborně chutná a splňuje bio standardy.

číst dále ...

Zdraví klíčí v semínkách… Stačí je „odemknout“!

Posilují imunitu, pomáhají při některých civilizačních chorobách, jsou skvělým pomocníkem při různých dietách… Semínka či ořechy patří do oblíbené rodiny superpotravin, které jsou pro naše tělo prospěšné v mnoha směrech. Věděli jste ovšem, že díky vodě nabobtná nejen jejich objem, ale zároveň také několikanásobně zvýšíte obsah živin? Aktivujte prospěšné látky a objevte klíč ke svému zdraví!

číst dále ...

BRANDNOOZ BOX ZIMA 2021. Balíček plný novinek

Přišel únor a s ním i první letošní Brandnooz box pro rok 2021, který přinesl inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k testování. Nyní můžete využit slevu na objednání prvního boxu za cenu 149,- Kč (běžná cena 279,-) se slevovým kódem: receptyonline2021. Nyní se s námi ponořte do nového boxu a pojďme zhodnotit produkty.

číst dále ...

Připravte si velikonoční menu podle tradic a objevte nové recepty

Vajíčka na různé způsoby, nádivka, mazanec i beránek – oblíbených velikonočních pokrmů existuje celá řada. Zkuste letos dodržet tradici a připravit si originální velikonoční menu podle zvyklostí. Škaredá středa, Zelený čtvrtek, Velký pátek nebo Bílá sobota, přichystejte na každý den jinou specialitu. A nezapomeňte, že delikátní pokrmy nestojí jen na receptu, ale především na kvalitních surovinách.

číst dále ...

Jarní detox chutně a zdravě? Vyzkoušejte recepty z rostlinné stravy

S příchodem jara je v posledních letech čím dál populárnější dopřávat si takzvaný jarní detox organismu. Metod, jak ho docílit, je celá řada. Ideální je zvolit takovou cestu, kterou si neublížíme a bude nám příjemná i dlouhodoběji. Jedině tak totiž svému tělu dopřejeme skutečně to, co po zimě potřebuje. V žádném případě není nutné držet úplný půst, popíjet jen ovocné šťávy nebo třeba několik dnů po sobě jíst stejné jídlo. Bohatě stačí jídelníček s příchodem jara vhodně odlehčit a dopřát si na vitamíny bohatou rostlinnou stravu. Chcete-li letos očistu těla zkusit s chutí, rozumem a pestrou chutnou stravou, nechte se inspirovat recepty na chutné jarní menu od České veganské společnosti.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy