REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Nová funkce na ReceptyOnLine.cz: “Moje kuchařka”

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Po přihlášení si můžete nyní nově u nás na webu ukládat své recepty, které neuvidí nikdo jiný než vy! Jde tedy o neveřejnou část webu určenou jen pro přihlášené, tedy VIP čtenáře. Vaše recepty si můžete tisknout, různě řadit, vyhledávat v nich apod. Doufáme, že se vám nová funkce zalíbí a těšíme se na případné vaše připomínky, které určitě zapracujeme do další, pokročilejší verze.


Jak si vytvořit vlastní kuchařku? Stačí se u nás zaregistrovat, vytvořit si svůj profil a pak již můžete začít naši novou funkci “Moje kuchařka” využívat. Znovu upozorňujeme, že jde o neveřejnou část webu, tedy vaše soukromí zajištěno na 100 %! Šlo nám o to vytvořit přehledný prostor pro vaše oblíbené recepty, které jsou nyní někde v šuplíku a věčně je musíte hledat nekonečným listováním. U nás jsou přehledně řazeny buď podle abecedy, nebo podle datumu přidání. Dále své recepty můžete vyhledávat v okně vyhledávače. K receptům si můžete psát poznámky, vkládat fotografie a také linky na další recepty z celého internetu!

Ukázka poskládání receptů ve funkci “Moje kuchařka”:

Vzhledem k tomu, že jde o neveřejný, čistě soukromý prostor, můžete si do vaší soukromé kuchařky vkládat recepty na příč celým internetem bez ohledu na autorská práva, licence a podobně, protože funkce “Moje kuchařka” opravdu slouží jen a jen pro vaše soukromé potřeby!

Čekáme na první čtenáře, které si založí svoji kuchařku u nás na webu, především na reakce, které funkce vám ještě chybí a jak by jste ji vylepšili. Po čase, na základě vašich reakcí a poznámek, uděláme další, pokročilejší verzi, která bude umět vše, co si budete přát.

Za celý vývojářský tým vám pěkný den a mnoho skvělých jídel z provoněné kuchyně přeje Jiří Langer

 

Pro založení/správu Vaší Kuchařky se musíte napřed přihlásit – ZDE.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy