REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

McCain představuje novou STREETFOOD řadu

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Výrobce mražených bramborových produktů McCain je své kategorii oblíbený z mnoha důvodů. Jedním z nich je také fakt, že drží krok s trendy a produktové portfolio neustále inovuje. Svým zákazníkům přináší nové produkty a gurmánské zážitky, které si mohou jednoduše připravit a vychutnat v pohodlí svého domova. Značka McCain nyní přináší na trh STREETFOOD produkty, které reagují na poptávku spotřebitelů po tomto druhu výrobků! Novou streetfoodovou řadu tvoří hranolky ve třech stylových vzhledech a zaměřuje se zejména na mladé lidi, kteří oceňují dobré jídlo a rádi zkoušejí nové produkty.


StreetFood nejlépe chutná doma

Inovativní, moderní a stylové… Přesně takové jsou nové streetfoodové McCain hranolky, které zákazníkům nabízejí nový rozměr chutí, jedinečné gastro zážitky a stylové možnosti servírování jídla pro sebe a přátele v domácím prostředí. Novou produktovou řadou reagovala společnost McCain na poptávku spotřebitelů mít možnost připravit si kvalitní streetfoodové pokrmy i v pohodlí domova. „Nová streetfoodová řada McCain produktů je zaměřená na mladé lidi, kteří rádi zažívají něco nového. Hranolky jsou ideální jako neformální pohoštění nebo pro chvíle pohody s přáteli. Určitě budou skvělou volbou při nákupech inspirovaných speciálními příležitostmi a též výborným nástrojem pro nákupčí, jak modernizovat kategorii mražených produktů,“ říká Světlana Gálová, National Key Account Manager, McCain Retail Slovakia and Czech Republic. Všechny tři streetfoodové novinky mají pečeť Evropské vegetariánské unie.

 

Crispers

Naprostou novinkou jsou hranolky CRISPERS v atraktivním tvaru V. Extra křupavé hranolky jsou určené pro stylové servírování, ať už samostatně anebo v kombinaci s omáčkami či dipy. Značka McCain zaručuje prvotřídní kvalitu a výbornou bramborovou chuť hranolek. Produkt spolu s moderním obalem odráží aktuální stravovací trendy a hlad spotřebitelů po stylových a kvalitních produktech.

 

SKIN ON FRIES

McCain hranolky SKIN ON FRIES jsou výjimečné unikátním rustikálním vzhledem a lahodnou bramborovou chutí. Jsou jako stvořené pro speciální příležitosti a je možné je servírovat na mnoho způsobů. I díky originální opečené bramborové slupce slibují hranolky Skin on fries křupavý zážitek při každém zakousnutí.

 

FRI`STYLE

Čechy oblíbené hranolky FRI`STYLE jsou hvězdnou stálicí portfolia McCain. Extra křupavé okraje a měkké bramborové jádro slibují dokonalý gurmánský zážitek. Díky jedinečnému tvaru U se dají hranolky Fri`Style použít i jako „jedlé lžičky“ v kombinaci s omáčkami a dipy. Nyní v ještě křupavější receptuře a v novém moderním obalu!

 

O společnosti McCain:

Rodinný podnik McCain Foods Ltd byl založený v roku 1956 v městě Florenceville/ N. B. a je nositelem skvělé myšlenky, která po celém světě nadchla labužníky všech věkových kategorií: vychutnávat si prvotřídní kvalitní hranolky připravené za několik minut v pohodlí domova! Značka McCain byla dokonce prvním výrobcem bramborových hranolek určených na přípravu v troubě bez přidaného oleje. Dnes má společnost McCain více jak 20 000 kvalifikovaných zaměstnanců ve 160 zemích, a kromě široké nabídky oblíbených bramborových produktů nabízí i výrobky pro rychlé občerstvení a různé předkrmy. Od roku 1997 jsou produkty McCain součástí i českých domácností. Společnost zásobuje kvalitními bramborovými produkty konečné spotřebitele i profesionály v gastronomii. Je držitelem pečetě a diplomu Zdravě a chutně a dvou ocenění Czech Superbrands.

Více informací o společnosti McCain najdete na www.mccain.cz.

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Nejnovější články

22 nejlepších receptů z dýně

Nejlepší recepty z dýně najdete v naší kuchařce ReceptyOnLine.cz zde: Anglicky se dýně řekne „pumpkin“. Severoameričtí Indiáni, kteří tykve velmi dobře znali, je nazývali „askutasquash“, což znamená „jíst rovnou bez vaření“. Z Ameriky tykve skutečně pocházejí a předpokládá se, že byly pěstovány již před pěti až deseti tisíci lety. Ale dost historie o dýních! Otevřete si článek a inspirujte se těmi nejlepšími recepty s dýní, které najdete u nás na webu ReceptyOnLine.cz

číst dále ...

Vaříte rádi, ale bojujete s časem? Máme řešení. Božskou kuchařku

Máte občas pocit, že váš den by potřeboval nafouknout, abyste stihli uvařit dobrý oběd, večeři a upéct něco sladkého? V tom případě pro Vás máme řešení! Jedinečnou Božskou kuchařku, první svého druhu, pro zaměstnané rodiče, ale i pro svobodné a bezdětné. Zkrátka pro všechny, kteří marně hledají volné chvíle na vaření anebo jim po pozdním návratu domů už chybí energie.

číst dále ...

Ovoce v podzimních měsících? Stačí sáhnout do sáčku

Chutná a voní jako čerstvé, ale je lehčí, křupavější a při kontaktu s vodou, mlékem či jogurtem vypadá téměř jako právě utržené. Řeč je o lyofilizovaném ovoci, které stále častěji nahrazuje klasické sušené ovoce, jak jej známe. Věděli jste, že při tradičním sušení se rozpadají vitamíny A a C? Při lyofilizaci naopak zůstávají tyto látky, nezbytné k udržení tělesného zdraví, zachovány. Vsaďte s nástupem sychravých dní na sáček mrazem sušeného ovoce, ze kterého můžete mlsat jen tak nebo z něj přisypávat do snídaňových misek.

číst dále ...

Vychutnejte si podzim na vlně dýňových zákusků

Podzim je pro přírodu obdobím, kdy se před dlouhou zimou připravuje k odpočinku Ponuré počasí, pro které je typická těžká mlha zahalující zbarvené stromy, projasní dýně, královny podzimu, které se v tento čas sklízí. Barevné tykve rozzáří kuchyni a skvěle poslouží i jako dekorace domova. Dýně si ale zaslouží více pozornosti než jen skrze populární americký svátek Halloween.

číst dále ...

3 jednoduché kávové drinky, jež oslní i v domácích podmínkách

Vytvořte si chvilku pro sebe a umíchejte si jeden z nenáročných kávových nápojů, jež vás přenese zpátky do letních dnů anebo zahřeje v průběhu těch zimních.

číst dále ...

Polévky vévodí podzimnímu menu, připravte si je z těch nejlepších surovin

Přišel podzim a s tím, jak stromy shazují listí, my oblékáme čím dál více vrstev. S měnícím se počasím se většinou proměňují i naše chutě. Spíš než osvěžující salát nás lákají vydatnější pokrmy a především něco, co nás pořádně zahřeje. Po návratu z krásné odpolední procházky, při které se ale podzimní sychravé počasí projevilo ve své plné síle, není nic příjemnějšího než talíř plný horké polévky. Surovin na ni je v tomto období dostatek, stačí jen vybrat ty nejlepší a jednoduše z nich vykouzlit ty nejlahodnější podzimní pochoutky.

číst dále ...

Slavte chutně a bez výčitek

Připravte pro své nejbližší nezapomenutelné vánoční či silvestrovské pohoštění s výjimečně kvalitními tatarkami a majonézou Spak Master. Důraz je bez kompromisů kladen na tu nejvyšší kvalitu. Tato kolekce chlazených výrobků je přirozeně bez antioxidantů, škrobu, barviv a přidaných aromat. To se dotýká i vajec, která pocházejí z volných chovů. Využijte opravdu poctivých surovin pro přípravu vašich receptů.

číst dále ...

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy