REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Bára Štěpánová, Fagor a „3 v 1“

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fagor - hrnceTisková informace: Praha, 18. června 2013 – Firma Fagor Elektro, výhradní dovozce bíle techniky značky Fagor na český trh, zorganizovala akci pod názvem „3 v 1“, která byla určena pro obchodní partnery a servisní techniky z České republiky.

V rámci tohoto setkání, společnost odprezentovala více jak 30 novinek pro rok 2013 a výrobky, které se pyšní moderní technologií a designem (trouby, varné desky, myčky nádobí, chladničky, pračky, malé elektro a nádobí) a také umožnila hostům prozkoumat spotřebiče Fagor „pod lupou“ …


  Další zajímavostí bylo, že skoro 300 účastníků mohlo vyzkoušet, pod vedením kulinářských profesionálů z Divoké vařečky, své kuchařské umění a otestovali nové a netradiční recepty na spotřebičích Fagor.

  A aby bylo i trochu zábavy a hravosti, byl připraven pro hosty soutěžní kvíz, kdy hlavními cenami bylo 5 ks designových mikrovlnných trub Spoutnik. Příjemnou atmosféru dokreslovala zpěvačka, herečka a moderátorka Bára Štěpánová, která se stala tváří výrobků Fagor.

  Fotografie z akce:

  Prezentace výrobků a novinek Fagor

   Fagor - prezentace

   Fagor - prezentace

   Fagor - prezentace

    

   Vaření s Divokou vařečkou

   Fagor

    

   Proslov JUDr. Miloslava Filipa, generálního ředitele Fagor Elektro

   Fagor

    

   Losování ze soutěžních kvízů

   Fagor

    

   Zpěvačka, herečka a moderátorka Bára Štěpánová

   Fagor

    

   Fotografie výher – mikrovlnné trouby Spoutnik

   Fagor

   Tým Fagoru

   Fagor

    

   Tým Fagoru a Divoké vařečky

   Fagor

    

   Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

   Další informace najdete na www.fagorcz.cz.

   Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

   Fotogalerie:   Otevírací doba, nejnovější akční letáky, otevírací doba prodejen, provozoven a institucí z celé České republiky.

   Nejnovější články

   25 nejlepších receptů na grilované pokrmy z webu ReceptyOnLine.cz

   Grilování patří mezi oblíbené letní aktivity. A není divu. Ugrilovat si chutný oběd či večeři spolu s nejbližší rodinou či přáteli, to milují lidé snad na celém světě a my Češi rozhodně patříme také mezi milovníky grilovacích dýchánků u rozpáleného grilu. Připravili jsme pro vás výběr těch nejoblíbenějších TOP receptů na grilovaná jídla, která patří každý rok k hitům naší kuchařky ReceptyOnLine.cz.

   číst dále ...

   Startup Objednáme už digitalizoval přes 500 restaurací. Nyní brojí proti vysokým provizím dovážkových služeb

   Zavedené donáškové firmy si účtují téměř třetinu z ceny každé objednávky. Český startup Objednáme, poskytující komplexní digitální objednávkový systém pro restaurace, chce skrze novou funkci restauracím usnadnit provoz vlastních rozvozů a snížit tak i cenu pro koncové zákazníky.

   číst dále ...

   Vedra jsou tu. Jaké potraviny vás spolehlivě ochladí?

   Letní měsíce se v posledních letech nesou ve znamení vysokých teplot, které našemu organismu dlouhodobě nesvědčí. Jak si ulevit od veder, když nemůžeme skočit do bazénu a klimatizace zrovna není po ruce? Pomoci nám můžou i některé potraviny – a možná vás některé z nich svou „ochlazovací“ schopností překvapí.

   číst dále ...

   Jak uchovávat potraviny při převozu na chatu

   Vyšší teploty potravinám přepravovaným v autě na chatu či chalupu příliš nesvědčí. Jiné řešení než právě tohle však mnohdy neexistuje, třeba když se vaše chata nachází mimo civilizaci nebo v malé vesničce bez obchodu. Správně provedený transport je však pro potraviny naprosto nezbytný, vzhledem k tomu, že i během velmi krátké chvilky v autě může vlivem nadměrného tepla dojít k jejich znehodnocení. Podívejte se na pár dobrých rad, jak postupovat, pokud chcete uchovat potraviny čerstvé.

   číst dále ...

   Cestovatel po Itálii: nová limitovaná bageta od Simply Fresh přijíždí s Fiatem 500 pro vás!

   Letní počasí a prosluněné dny přímo vybízí k cestování do zahraničí. Pokud se ale letos k moři nedostanete, nemusíte být smutní. Značka Simply Fresh totiž připravila limitovanou edici baget s názvem Cestovatel po Itálii, která přinese kousek Itálie i k vám domů. Zapojit se navíc můžete do soutěže o Fiat 500. Novinka je dostupná na benzinových stanicích (např. Orlen a Tank Ono) nebo ve vybraných prodejnách (např. Žabka a Pont).

   číst dále ...

   Česko zná vítěze soutěže Chléb roku 2024 V Pardubicích byl překonán český chlebový rekord

   Ve středu 12. června se v Pardubicích uskutečnil již 30. ročník největší tuzemské pekařské akce Dny chleba, kde se sešli pekařští odborníci, aby společně vybrali vítěze prestižní soutěže Chléb roku. Na místě bylo vystaveno celkem 272 druhů chleba, a jedná se tak o nový rekord, který posvětil zástupce Agentury Dobrý den, jež české rekordy spravuje. V samotné soutěži Chléb roku bylo posuzováno 113 různých chlebů.

   číst dále ...

   Jak poznat skutečně kvalitní olivový olej?

   Španělsko je známé jako největší producent olivového oleje na světě a jejich výrobky jsou synonymem pro kvalitu a tradici. V tomto článku se zaměříme na dva klíčové faktory, které určují kvalitu olivového oleje – polyfenoly a aciditu. Dozvíte se, proč jsou tyto složky tak důležité pro vaše zdraví a jak ovlivňují chuť a trvanlivost oleje.

   číst dále ...

   Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

   Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
   Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

   Detekován AdBlock!

   Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

   To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.