REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Stalo se ve světě

Gastronomické příběhy ze života z celého světa.

Královská milost za ještěrku

Španělskému invalidovi Amadoru Ruizovi z Madridu příšlo draho, že snědl ješterku – policie mu udělila pokutu ve výši jednoho miliónu peset (asi 230 000 korun).

Michelinské kuře z bufetu za 35 korun. Recept neprodal ani za miliony

Když za své originální kuře v sójové omáčce, které nabízí v obyčejném bufetu v Singapuru, dostal Chan Hon Meng michelinskou hvězdu, stal se jeho stánek nejlevnější restaurací v rozsáhlém gastronomickém průvodci. Za porci kuřete s rýží zaplatí jeho zákazníci pouhých 35 korun. Skromný kuchař teď doufá, že založí nový celosvětový řetězec s kuřaty ve stylu KFC.

V jídle byl slizký vetřelec

35 letý Brit Paul Wilton si zakoupil v pobočce Marks and Spencer v Huntingdonu zabalené vegetariánské jídlo a v něm bylo maso, dokonce živé.

Vuřty z krys

Peru, Lima – Láska k experimentům málem stála jistého peruánského podnikavce život.

Zastřelil kuchaře za přesolenou pečeni

Pořádně okořeněná byla hádka majitele restaurace v jižní Francii s jeho kuchařem. Šlo o přesolenou pečeni a konflikt skončil pro kuchaře smrtí.

Zbytečná smrt za rozvařené špagety

Bestiální vraždu spáchal čtyřicetiletý Richard Rosenthal z Bostonu v USA.
Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.