REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Zlevněné recepty paní Maruš

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Snažíme se zařadit všechny dobré recepty našich čtenářek a čtenářů do běžným kapitol naší databáze. Nápad paní Maruš se nám však  tak líbil, že nejen pro ni, jsme vytvořili samostatnou rubriku „Zlevněné recepty aneb recepty za pár korun”.


Různými životními cestami jsem se dostala do situace kdy nám v naší rodině chybí finance na každém kroku a samozřejmě i na jídlo. Jsem už starší a celý život jsem byla zvyklá celkem dobře a bohatě jíst jídla která jsem ráda sama připravovala. No a nyní zkouším všechny moje tisíckrát ozkoušené recepty ošidit. Zjistila jsem,že se dají uvařit jídla bez vajec, bez mléka a podobně. Takže vařím knedlík jako přílohu bez vajec. Nedávno jsem dělala kynuté knedlíky plněné povidly také bez vajec a mléka a jaké byly chutné a nadýchané ovšem vrcholem byl dort který jsem udělala pro rodinu když jsem měla narozeniny. Korpus byl z majolkové buchty samozřejmě jen z vody a ne z mléka taktéž krém. K tomu všemu jsem zjistila že i z mála se dají udělat chutná jídla a ještě na nich ušetřím. Rozhodla jsem se vám toto napsat a postupně vám moje zlevněné recepty posílat.

Maruš

Poznámka redakce:

Snažíme se zařadit všechny dobré recepty našich čtenářek a čtenářů do běžným kapitol naší databáze. Nápad paní Maruš se nám však  tak líbil, že nejen pro ni, jsme vytvořili samostatnou rubriku „Zlevněné recepty aneb recepty za pár korun”. Máme podobné zkušenosti s penězi, kterých se opravdu někdy nedostává, ale jíst se musí! V archivu jsme proto pro vás našli mnoho chutných receptů na jídla z levných surovin. Dlouholetá gurmánská zkušenost praví, že dobrý bramborák někdy potěší více, jak kaviár, či křepelčí vajíčka a tak se nebojte někdy doma uvařit obyčejný „Oukrop”, či jinou pochutinu našich babiček, nejen, že si pochutnáte, ale ani vás to nebude stát moc peněz!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy