REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Kuriozity

… třikrát denně si pochutnával indický lékař Surinder na dobře vypálené cihle. Tímto způsobem si vylepšoval svůj jídelníček již od mládí a stále mu to svědčilo …

Benzin jako pochoutku

Proti gustu … benzín jako chutný mok?

Čím více, tím méně. Restaurace dávala ženám slevu podle velikosti poprsí

Ženy, které nosí podprsenku s košíčky velikosti A, dostanou pětiprocentní slevu. A pokud nosí „géčka“, dostanou slevu 65 procent. S takovou nabídkou přišla restaurace Fešná kreveta v čínském městě Chang-čou. Podnik nyní podle BBC čelí kritice, kontroverzní reklama se mu však vyplatila.

Diamanty v žaludku

Italští celníci byli šokováni, co se všechno vměstná do lidského žaludku …

Had v žaludku

„Doktore, pomozte, naše malá spolkla hada!“ S tímto výkřikem vběhli do ordinace přednosty dětské chirurgické kliniky N. Achundova v ázerbájdžánském Baku na smrt vyděšení rodiče. Lékař zpočátku nevěřícně kroutil hlavou. Z dětských žaludků již tahal hřebíky, klíče, jehly, špendlíky, odznaky, a kdoví, co ještě, ale had mu připadl přece jen velké sousto. Byla to však pravda.

Hadí polibek

Lihoviny s hadem nebo s ještěrkou v lahvi patří k nejoblíbenějším suvenýrům z Asie. Ale kromě toho, že se takové pití slabším náturám ekluje, může být i pěkně nebezpečné …

Hazardérem ze zoufalství

Třiadvacetiletý nezaměstnaný z města Brescia na severu Itálie spolkl šest hřebíků a padesát drobných mincí …

Hlína jako pokrm

… Tak třeba v Ghaně, nedaleko Akkry, těží dva tisíce dělníků tvrdou hlínu, kterou melou, prosívají a mísí s vodou a moukou a pečou z ní malé placky …

Když se v kuchyni opravdu nedaří …

Občas to v kuchyni vypadá, jako po výbuchu, zvláště, když vaříme pro velkou návštěvu. Ale někdy stačí jen zapnout konvici na čaj a průšvih je na cestě! Podívejte se na neuvěřitelné fotografie těch hodně nepovedených kuchařských pokusů …

Mlsouni

Jsou lidé, kteří si rádi smlsnou na kovových předmětech …

Nejen lahůdky

Co všechno se dá najít vžaludku? Doktoři by vám mohli povídat …

Pil naftu

No, zase jeden, co nemá rád limonády a pivo …

Proti gustu

Zbyla vám nějaká cihla ze stavby, nevadí, dejte si je k večeři …

Přátelé vypili kávu za 47 tisíc. Nejvíce jí měla Phoebe

Milovníci seriálu Přátelé vědí, že jejich hrdinové milovali kávu. V kavárně Central Perk na oranžové sedačce strávili spoustu času a Rachel s Joeym tam dokonce i pracovali. Opravdu věrná fanynka seriálu nyní spočetla, kolik kávy Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe vypili za všech deset sérií.

Stařík se posiloval krysami

Stařík prosil své zákazníky, aby mu chycené hlodavce donesli, protože ho jejich maso udržuje svěžím.

Takovou dobrotu nečekala

Najít prst v salátu, no mě by bylo špatně …

V břiše měl celé klenotnictví

Doslova malý poklad našli v břiše 62 letého pacienta francouzští lékaři. Jak zjistili při operaci, nebožák, který si stěžoval na nadulý a bolestivý žaludek, v něm měl plno mincí, náhrdelníků a jehlic. Vše dohromady vážilo 5,5 kg.

V krku uvízl šperk

V krku kojence uvízl šperk za 40 tisíc. Malý Oliver Woodland (9 měsíců) doma velký poprask. Slupl totiž velký zásnubní prsten, jenž si jeho matka Claire odložila. Zděšení rodiče hocha rychle odvezli na pohotovost.

Vrah vylepšil jídelníček

Vrah v Brazílii vylepšil jídelníček v restauraci. Játra oběti připravil na cibulce.
Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.