REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

U Haliny v kuchyni – Nový pořad plný dobrot právě odstartoval!

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Logo - TV NovaTv Nova právě spustila nový projekt, zbrusu nový pořad o vaření. Roli kuchařky se v něm ujala známá moderátorka, spisovatelka a herečka Halina Pawlowská. Halinu vaření nesmírně baví a za sebou má vydání několika kuchařek. A právě ty se staly impulsem k vytvoření jejího vlastního pořadu “U Haliny v kuchyni”. Zajímavostí je, že Halina v pořadu vaří ve své vlastní kuchyni a postupně zde představí vlastní rodinné recepty.


„Mám hrozně ráda jídlo, hrozně ráda vařím, vařím moc ráda právě pro všechny, které mám ráda. Takže pojďte se podívat k nám domů a uvidíte U Haliny v kuchyni,“ vyřizuje všem svým divákům milovnice jídla Halina Pawlowská

 

U Haliny v kuchyni

 

Pokud jste se dívali, asi pro vás není novinkou, že Halina v prvním díle uvařila “Králíka načerno”, “Brynzové brambory” a výborný “Polníčkový salát”. Tak držíme Halině palce, ať je její pořad stejně úspěšný, jako ostatní její počiny na obrazovce TV Nova a nám vášnivým kuchařům a fandům Haliny přejeme krásně strávená sobotní odpoledne právě s Halinou v její provoněné kuchyni.

Zdroj: halina.

nova.cz

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

Fotogalerie:


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy