REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

TZ – Škola vaření Chefparade spustila novou podobu webových stránek

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku

PR-článekTZ 13. 2. 2014 – Škola vaření Chefparade spustila novou podobu webových stránek www.chefparade.cz. Stránky nabízejí nadčasový design, nové funkce pro uživatele (jednodušší rezervace, přidělení kuchařů ke kurzům, informace o všech projektech školy vaření Chefparade), lepší propojení se sociálními sítěmi a určitě i krásné fotografie.


Stránky umožňují si rezervovat a objednat kurz vaření pro začátečníky i pokročilé, malé i velké, kulinářský teambuilding, ale i soukromé akce, dětské párty či vaření s turisty. Nově též Chefparade catering, který je tematický a neotřelý a s originálními recepty. Nechybí ani outdoorové akce nebo možnost prokliku na stránky Chefparade Foodtruck, Chefparade Warehouse i Foodparade festivalu, který Chefparade pořádá.

Díky této změně mají také návštěvníci stránek možnost dozvědět se i novinky, recepty či rozhovory a ukázky z Chefparade magazínu, který si zde mohou i prolistovat. Toto dosud nebylo možné. Ve stejném duchu byly samozřejmě změněny i podstránky.

„Stránku jsme připravovali více než rok, konzultovali jsme ji s odborníky na weby i grafiky, stejně jako s našimi mnohými zákazníky. Věřím tomu, že stránky se budou líbit všem současným i novým zákazníkům, kterých máme již více než 50 000“, říká Roman Krška, ředitel společnosti.

PR - reklama

Uložit do Oblíbených Zapsat si poznámku


reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy