REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

kávy, s kávou

Adult Coffee & Tonic

K vytvoření dokonalého Tonic & Cofee drinku stačí Schweppes Tonic, presovač, kvalitní káva a pár dalších ingrediencí. Tento alkoholický se hodí například k večernímu posezení s návštěvou.

Bitter Spritz Café L´Or

Vychutnejte si dokonalé, nejen letní osvěžení s L’Or Colombia. Pozorujte, jak se jednotlivé profily zvolených káv párují s hořkostí a kyselostí tradičního Italského aperitivu Crodino Rosso a zpříjemněte si svůj den.

Brazilská ledová káva

Dobře vychlazená káva ochucená koňakem.

Café Cuba

Studená káva s bílým rumem a šťávou z limetky.

Coffee Spritz vodka/gin

Míchané drinky s instantní kávou jsou nový trend. Perfektně vypadají i chutnají, a hlavně jsou jednoduché na přípravu. Nabízejí osvěžení, energii a relax v jednom. Můžete zkoušet různé druhy limonád nebo ovocných šťáv, (ne)mlék a přidávat i alkohol jako podle tohoto receptu.

Creamy cacao

Chlazená káva s likérem a šlehačkou.

Ledová káva II.

Uvařená a pak vychlazená káva, dochucená rumem a citronovou šťávou, podávaná s kostkami ledu a brčkem.

Ledová káva s bílou čokoládou

V létě pěkně nakopne a osvěží klasická ledová káva, podle tohoto receptu je ovšem ještě dochucená bílou čokoládou a Baileys Original.

Mandlová káva

Instantní káva, pískový cukr a voda ušlehaná do bohaté pěny. Ochucená italským mandlovým likérem Amaretto.

Mandlová ledová káva

Spařené a pak vychlazená instantní káva zalitá mandlovým likérem, studenou sladkou kávou a a mandlovým mlékem. Lze připravit i bez kofeinu, například z melty.

Nugátový koktejl

Studená káva s brandy a nugátovým likérem.

Zermattská ledová káva

Studená káva připravená z vychladlé překapávané kávy, pomerančového likéru, mletých lískových oříšků a vanilkového mraženého krému.

Přejít na stranu:

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.