REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

pečené dietní, pečené fitrecepty

Banánové hrudky

Hromádky z těsta připraveného z rozmačkaného banánu, ovesných vloček, vejce, tuku a rozinek, upečené v troubě dozlatova.

Celozrnné pracny

Cukroví z polohrubé mouky, ovesných vloček, tuku, slunečnicových a dýňových semen, kakaa a kardamonu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 480 kJ / 115 kcal.

Celozrnné slepované cukroví

Vánoční dietní cukroví nemusí chutnat zle! Tento recept je toho důkazem.

Celozrnné sójové pracny

Cukroví z celozrnné pšeničné mouky, sójové hrubé mouky, tuku, přírodního cukru, vejce, citrónové kůry a skořice, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 480 kJ / 115 kcal.

Datlové hrudky

Zdravé cukroví z pohankových vloček, másle, vejce, medu, datlí a vanilkového cukru.

Dortíčky s banány a kokosem

Další zdravé mlsání od firmy Emco. Jedná se vlastně o banánové muffiny připravené z ovesných vloček a dalších dobrot.

Dortíčky s ořechy a jablky

Směs z ovesných vloček, ořechů, mléka, medu … těsto naplněné do košíčků a upečené dozlatova. Zdravá varianta sladkého mlsání!

Fit vanilkové rohlíčky

Odlehčené, zdravější vánoční rohlíčky vyrobené z celozrnné špaldové mouky a dalších surovin, hotové obalené v sypké stévii nebo například sušeném rýžovém mléce.

Kokosová kolečka s jáhlami

Cukroví z celozrnné pšeničné mouky, instantní jáhlové kaše, nastrouhaného kokosu a margarínu, vhodné pro dietáře a všechny ty, co nesmí nic tučného ani sladkého. Jeden kousek má asi 435 kJ / 105 kcal.

Linecké špaldové cukroví (bez vajec a cukru v těstě)

Zdravější, dietní varianta klasického lineckého cukroví. Toto je připravené bez cukru, ze špaldové celozrnné mouky, tekutého medu a másla.

Přejít na stranu:

reklama

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy