REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Vtipná gastronomická videa, skeče, reklamy

Úsměvná krátká videa z YOU TUBE a FACEBOOKU z celého světa, kde jídlo či pití hraje hlavní roli. Jedná se o scénky, skeče, ale i veselou reklamu!

Díky aféře KFC se z dramatu stala veselohra!

Minulý rok si utrhl řetězec KFC pěknou ostudu, když začal v Praze s novou službou, rozvozem zdarma. Své zákazníky proti sobě spíše popudil, protože jídla dovážená domů byla o třetinu držší, než v restauraci. Díky neuvěřitelnému vysvětlení firmy se pak na internetu řetězec stal terčem posměchu. A právě v tu dobu se objevila část filmu „Pád Třetí říše“ s novými českými titulky, která z tohoto dramatu udělala velmi úsměvný skeč a to právě díky aféře KFC …

Humorná skeč z nakupování v supermarketu

Sranda musí být a tak proč si nesednou s kávičkou k počítači a trochu se nezasmát například tomu to krátkému videu. Stojí za kliknutí!

Hustá reklama, co všechno se může stát v kuchyni

Co všechno se může během chvilky stát v kuchyni, to ukazuje tato boží reklama na jedny zahraniční noviny. Asi jich po uvedení této reklamy prodali milióny! :)

Muž v sauně, nebo ne?

No, někdy se vyplatí si zkonrolovat, zda vstupujete do těch správných dvěří! Pobavte se, vřele doporučuji si toto krátke videjko pustit.

Recept na nedělní večeři. Nezapomeňte na muškátový oříšek, Herr Müller!

Veselá scénka z filmu Grand restaurant pana Septima. Louis de Funès vysvětluje panu Müllerovi jeden recept, přitom, díky lampě a stínům se z něj na chvíli stane obávaný německý vůdce Adolf Hitler.

Totalitní reklamy

Zavzpomínejte si na časy, kdy nám reklamu uváděl panáček a panenka. Většinou jde o úsměvná videa z časů, kdy reklama byla zcela zbytečná …. jde o sestřih několika reklam najednou!

Zkáza v kuchyni!

Vtipná scénka, kdy se jeden muž inspiroval druhým, kterého viděl v okně, naproti bytu. Ovšem dopadlo to dost triskně!
Přejít na stranu:

reklama


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy