REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Vtipná gastronomická videa, skeče, reklamy

Úsměvná krátká videa z YOU TUBE a FACEBOOKU z celého světa, kde jídlo či pití hraje hlavní roli. Jedná se o scénky, skeče, ale i veselou reklamu!

Díky aféře KFC se z dramatu stala veselohra!

Minulý rok si utrhl řetězec KFC pěknou ostudu, když začal v Praze s novou službou, rozvozem zdarma. Své zákazníky proti sobě spíše popudil, protože jídla dovážená domů byla o třetinu držší, než v restauraci. Díky neuvěřitelnému vysvětlení firmy se pak na internetu řetězec stal terčem posměchu. A právě v tu dobu se objevila část filmu “Pád Třetí říše” s novými českými titulky, která z tohoto dramatu udělala velmi úsměvný skeč a to právě díky aféře KFC …

Humorný sestřih nehod při přípravě a konzumaci palačinek

Sestřih vtipných momentů z kuchyně při přípravě palačinek. Prostě když se nedaří, tak se nedaří a to někdy ani při jejich konzumaci.

Hustá reklama, co všechno se může stát v kuchyni

Co všechno se může během chvilky stát v kuchyni, to ukazuje tato boží reklama na jedny zahraniční noviny. Asi jich po uvedení této reklamy prodali milióny! :)

Jsou to bramborové knedlíčky nebo noky?

Slavná scéna z filmu Pelíšky, kdy se pan Kodet pře s filmovou dcerou Jindřiškou na téma, zda jí bramborové knedlíčky nebo noky….

Muž v sauně, nebo ne?

No, někdy se vyplatí si zkonrolovat, zda vstupujete do těch správných dvěří! Pobavte se, vřele doporučuji si toto krátke videjko pustit.

Totalitní reklamy

Zavzpomínejte si na časy, kdy nám reklamu uváděl panáček a panenka. Většinou jde o úsměvná videa z časů, kdy reklama byla zcela zbytečná …. jde o sestřih několika reklam najednou!

Trapas v restauraci

Občas se každému z nás stane nějaký trapas na veřejnosti. Například restaurace je ideálním místem, kde se můžeme docela slušně ztrapnit. Ale jsem rád, že právě fopá slečny na videu se mě opravdu netýká! :)
Přejít na stranu:

reklama

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků