REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Jahody Stock


Jedná se o nízkoalkoholický nápoj, obsahující 40% podíl přírodní jahodové dřeně, doplněné jemnou vodkou. Jak už samo složení napovídá, jde skutečně o „Pěkně hustý jahody“! Využívají jedinečného spojení chuti čerstvě natrhaných jahod a vodky, která evokuje chlad severské zimy. Proto se tento nápoj hodí ke konzumaci jak v letním období pro příjemné osvěžení, tak v zimě, kdy navodí atmosféru horkého léta. Polární jahody si nejlépe vychutnáte ledově vychlazené, na ledu nebo v kombinaci se sektem.


Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Rejstřík receptů jídel a nápojů Rejstřík článků
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Detekován AdBlock!

Ve vašem prohlížeči máte aktivní rozšíření na blokování reklam. Veškerý obsah na webu je pro naše čtenáře zdarma a provoz webu je možný pouze díky ziskům z reklam. K procházení webu je proto nutné AdBlock deaktivovat.

To provedete tak, že v pravém horním rohu vašeho prohlížeče kliknete na ikonu AdBlocku Ikona AdBlocku a z nabídky vyberete možnost Once nebo Always kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud se následně stránka neobnoví automaticky, můžete ji obnovit kliknutím na následující odkaz. Děkujeme za pochopení.