REKLAMA

Hlavní rubriky receptů jídel a nápojů

Fitness strava

Co jíst či naopak raději vynechat ve fitness jídelníčku? To se dozvíte právě tady v naší rubrice pro milovníky fitness životného stylu. U nás najdete články nejen od naší kamarádky Veroniky, ale i od dalších autorů, znalců fitness stravování. Zdravý životní styl a kondiční posilování je dnes moderní téma, ovšem je třeba nezapomínat, že při fitness nejde jen o pohyb, ale také o vhodné jídlo a pití, které dodá tělu nejen vitamíny, ale i další potřebné látky pro sportovně založené lidičky.

Fitness(ka) Veronika radí

Zde Vám předkládám můj oblíbený recept na dobrou snídani. “Lehké fitness lívanečky s jogurtem” lehké, zdravé, … ukázka z receptů Veroniky (viz. recepty fitness).

Jíst pro život s radostí

V dnešní době, kdy čím dál větší procento naší populace trpí nadváhou, zároveň stoupá popularita a zájem o cokoli, co se týká stravování, jídla, doplňků výživy, zdraví…a hlavně „magického“ slova „dieta“.

Maso ve fitness jídelníčku

Ve vztahu k fitness pokrmům nám na mase nejvíce vadí obsah skrytých tuků. Jejich složení nahrává tvorbě vyššího množství cholesterolu v krvi. Proto také hodně příznivců fitness maso úplně zatracuje, nebo ho zásadně omezuje, což je ale velká chyba.
Přejít na stranu:

reklama

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy